Remember Me Batman: Arkham Origins GameStick Rush - flash news (10.4) - barth89 - 9 kwietnia 2013

Remember Me, Batman: Arkham Origins, GameStick, Rush - flash news (10.4)

Sony zadowolone z silnika PlanetSide 2, Batman: Arkham Origins na okładce majowego GameInformera, co nieco o Remember Me, wysyłka konsol GameStick przesunięta na czerwiec, Apple traci patent na Slide To Unlock, HTC w tarapatach, genialny zwiastun "Rush" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

 • Kto ma prawa do marki No One Lives Forever - pamiętacie pomysłową strzelankę nieco w klimatach Jamesa Bonda, a nieco w klimatach... swoich własnych? Prawa do marki zawisły gdzieś w branży i nikt się do nich nie przyznaje albo nie jest pewien, czy są jego. A mogłoby z tego (w dzisiejszych czasach, z dzisiejszą technologią i przesytem wszelkiego rodzaju sequeli) wyjść coś ciekawego.
 • Poznaliśmy majową okładkę magazynu GameInformer - GameInformer ujawnił swoją majową okładkę i... jest nią nowy Batman! Batman: Arkham Origins to prequel poprzednich części, przygotowywany przez studio Warner Bros w Montrealu. Gra zadebiutuje pod koniec października.
 • Sony zadowolone z silnika PlanetSide 2 - Sony jest tak bardzo zadowolone z jakości i możliwości silnika PlanetSide 2 (ForegeLight), że na nim oparte będą wszystkie przyszłe produkcje MMO spod znaku Sony Online Entertainment.
 • Co nieco o Remember Me - nowa marka Capcomu, Remember Me, to ciekawy pomysł, raczej nowatorskie podejście i, oby, solidne wykonanie. Czego należy się spodziewać?
 • Zobacz growy kalendarz na 2013 - serwis GameInformer przygotował kalendarz z aktualnymi datami premier gier, które ukażą się w pierwszej połowie 2013 roku. Znajdziecie go w tym miejscu.

MOBILE & TECH

 • Wysyłka konsol GameStick przesunięta na czerwiec - GameStick to konsola z Androidem, która istnienie zawdzięcza Kickstarterowi. Realizacja zamówień GameSticka została opóźniona i pierwsi klienci otrzymają go dopiero w czerwcu.
 • Apple nie ma już patentu na Slide To Unlock - niemiecki sąd patentowy uznał za nieważny patent dotyczący popularnego suwaka do odblokowania telefonu. Powód? Niemal wszystkie smartfony korzystają z podobnych rozwiązań i pomysł Apple nie jest niczym unikalnym.
 • Jeszcze gorsze wyniki finansowe HTC - od dawna wiemy, że HTC boryka się z poważnymiu problemami finansowymi. Z kryzysu miał pomóc mu HTC One, ale wszystko wskazuje na to, że tak się niestety nie stało. Wyniki finansowe HTC regularnie się pogarszają.
 • Apple pracuje nad Street View? - Apple opatentowało sposób na określanie pozycji wykorzystywanej w nawigacji po trójwymiarowych panoramach. Podobno ma to być rozwiązanie lepsze niż Street View, ponieważ wykorzystywać będzie żyroskop, kamerę, akcelerometr, a nie tworzyć będzie osobną strefę z nałożonym na nią jedynie zdjęciem trójwymiarowym.
www.android.com.pl / źródło: http://android.com.pl/news/11587-realizacja-zamowien-konsol-gamestick-opozniona-do-czerwca/

FILM

 • Porównanie "The Evil Dead" (1981) i "Evil Dead" (2013) - jak myślicie, czym różnią się oba horrory? Czy lepsza jakość i technologia idą w parze z klimatem? Który horror jest straszniejszy? Porównanie znajdziecie w tym miejscu.
 • Zobacz genialny zwiastun "Rush" - w sieci pojawił się zwiastun "Rush" - filmowy pojedynek Nikkiego Laudy z Jamesem Huntem. Zapowiada się wyśmienicie, nie tylko dla fanów Formuły 1. Byle do września...
barth89
9 kwietnia 2013 - 07:59

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz