Dzisiaj sławni a kiedyś... - stare reklamy ze znanymi aktorami - Klaudyna - 23 kwietnia 2013

Dzisiaj sławni, a kiedyś... - stare reklamy ze znanymi aktorami

Wszyscy wiedzą doskonale, że gdy w reklamie wystąpi znany aktor, reklama staje się tysiąc razy lepsza. Ewan McGregor zachwala auto. Antonio Banderas po posiłku sięga po gumę. Hugh Laurie, Matthew Fox i Gerard Butler gładką cerę zawdzięczają pewnemu kremowi. Eva Longoria sugeruje, że kocha koty i karmi je karmą określonej marki. Zaś Charlize Theron jest gwiazdą z klasą, dzięki konkretnemu zapachowi. Przykłady można mnożyć w nieskończoność. Produkt ze znaną twarzą sprzedaje się lepiej. Z jednej strony reklama może wieńczyć szczyt popularności. Z drugiej - może być małą produkcją, od której kariera dopiero się rozpocznie. I taki postawiłam sobie cel - odgrzebać zapomniane reklamówki wielkich dziś gwiazd z czasów, kiedy nikt nie znał ich nazwisk.

Robert De Niro
Najstarsze znalezisko w całym zbiorze. Rok 1970, Robert De Niro w czarno-białej reklamie samochodu - AMC Ambassador. Urocze i z klasą.


Jodie Foster
Jodie Foster w reklamach grywała już jako małe dziecko. Po raz pierwszy pojawiła sie na telewizyjnym ekranie w wieku trzech lat przy promocji produktów do opalania. Poniżej filmik ze starszą już aktorką - przypomina siebie i ma tę niesamowitą chrypę w głosie.


Morgan Freeman
Dzisiejsze reklamy są nudne. Pasty do zębów czy płyny do płukania ust zawsze zachwalane są w domowych łazienkach. Dziś nikt nie wpadłby na pomysł, by umieścić aktorów na słupie elektrycznym. Tak Morgan Freeman w 73 roku reklamował płyn Listerine.  


Drew Barrymore
Reklama ciasteczek została nakręcona, gdy Drew Barrymore miała 4 lata. Muszę zawierzyć znalezionym informacjom, że to rzeczywiście ona, gdyż podobieństwa z dzisiejszą Drew nie potrafię odnaleźć.


Meg Ryan
Rok 1981 i 20-letnia Meg Ryan w reklamie pasty do zębów. Targetem niewątpliwie są nastoletnie dziewczęta, zaś treść przekonuje, że świeży oddech i zdrowe zęby zapewnią powodzenie o płci przeciwnej.


Ben Affleck
W 1989 roku Ben Affleck był jeszcze niepełnoletni. Pewnie nikt nie przypuszczał, że chłopak z reklamy Burger Kinga będzie randkował z Jennifer Lopez, a co więcej, będzie zdobywcą Oscara.


Keanu Reeves
W związku z tym, że Keanu jest wiecznie młody, musicie uwierzyć na słowo, że miał wówczas lat 23 i najwyraźniej uwielbiał płatki śniadaniowe.


Demi Moore
Co Demi Moore w 1988 roku była w stanie zrobić dla dietetycznej Coli?


Jack Black
82 rok i 13letni Jack Black z wielkim zaangażowaniem opowiada o grze Pitfall.


Brad Pitt
Lata 90-te czają się tuż za rogiem. Reklama Pringlesów to połączenie Beverly Hills 90210 i Słonecznego Patrolu. Młodzi, piękni ludzie i te kolory!!!


Elijah Wood
Elijah od najmłodszych lat grywał w filmach. Reklamy również nie są mu obce. 9-latek przekonuje, że brokuły najlepiej smakują z... serem.


Matt LeBlanc
Generalnie Matt LeBlanc wielkiego sukcesu nie odniósł. Znamy go głównie jako Joey'a z serialu Przyjaciele. Ale z paniami umie sobie radzić od zawsze. Myślicie, że podryw na keczup jest niemożliwy? Nie dla Matta.


Paul Rudd
A w reklamie Super Nintendo z 1991 roku znalazł się Paul Rudd.


Michael Fassbender
Moja ulubiona! Z wiadomych względów. Rok 1998 - rewelacyjny sposób, by zareklamować loty dla osób poniżej 26 roku życia.

Klaudyna
23 kwietnia 2013 - 13:15