GTA V Defiance Android American Sniper - flash news (3.5) - barth89 - 2 maja 2013

GTA V, Defiance, Android, American Sniper - flash news (3.5)

Nowe screeny i informacje dotyczące Grand Theft Auto V, czy czekacie jeszcze na Saints Row IV, ewolucja erpegowych klas postaci, analiza trailera Call of Duty: Ghosts, Sega i Gearbox odpowiadają na pozew zbiorowy przeciw Aliens: Colonial Marines, Android popularniejszy od Apple, Steven Spielberg wyreżyseruje film "American Sniper", który skoncentruje się na Chrisie Kyle'u i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

 • Nowe screeny i szczegóły dotyczące Grant Theft  Auto V - w sieci pojawiły się nowe screeny z wyczekiwanego przez wszystkich (chyba najbardziej przez pecetowców...) GTA V. Dowiedzieliśmy się też kilku interesujących szczegółów, między innymi na temat specjalnych zdolności głównych bohaterów (co powiecie na bullet time rodem z Maxa Payne'a?).
 • Recenzja Slender: The Arrival - czy jest się czego bać? Czy nowy Slender spodoba się fanom wirtualnych strachów? Z pewnością tak, bowiem Slender: The Arrival otrzymał w recenzji Eurogamera bardzo wysoką notę 8/10.
 • Analiza trailera Call of Duty: Ghosts - redakcja serwisu IGN postanowiła doszukać się wszelkich potencjalnych wskazówek i śladów zawartych w pierwszym trailerze Call of Duty: Ghosts. Jakie są efekty? Sprawdźcie.
 • Defiance ma już milion - sprzężona z telewizyjnym serialem gra MMO Defiance może już pochwalić się milionem zarejestrowanych użytkowników.
 • Sega i Gearbox odpowiadają na pozew w sprawie Aliens: Colonial Marines - w oświadczeniu firmy Sega i Gearbox czytamy, że firmy będą bronić swojej produkcji, a pozew jest bezpodstawny, ponieważ deweloperom zawsze zależy na tym, by pokazywać grę nawet we wczesnym stadium produkcji, co nie do końca może zgadzać się z tym, co gracze zastaną w grze ostatecznie.
 • Jak zmieniają się erpegowe charaktery? - zachęcam was do zapoznania się z artykułem, który ukazuje ewolucję popularnych growych klas postaci.
 • Czy ktoś czeka na Saints Row IV po ujrzeniu trailerów GTA V? - na forum IGN pojawił się ciekawy temat. Czy czekacie jeszcze na Saints Row IV, po zobaczeniu trailerów GTA V?

MOBILE & TECH

 • Android rządzi na tabletach - według najnowszego raportu firmy analitycznej IDC, dostawy tabletów wspieranych przez Androida przewyższają iPady. Liczba dostaw (w pierwszym kwartale tego roku) tabletów z Androidem wynosiła prawie 28 milionów, iPadów natomiast niespełna 20 milionów. Pamiętajmy jednak, że iPady tworzy jedna firma...
 • Jaka wersja Androida jest najpopularniejsza? - dowiedzieliśmy się, że liderem popularności wśród wersji Androida jest Gingerbread (38,5%). Na drugim miejscu znalazły się Jelly Bean (28,4%) i Ice Cream Sandwich (27,5%).
 • Niektóre urządzenia Apple starzeją się - pierwszy iPhone i Mac Pro już niebawem przestaną być wspierane przez Apple. Co to oznacza? Koniec wsparcia technicznego i serwisu...

FILM

 • Steven Spielberg wyreżyseruje "American Sniper" - znacie Stevena Spielberga, prawda? Dowiedzieliśmy się, że zamierza on wyreżyserować film "American Sniper", traktujący o życiu Chrisa Kyle'a.
 • Masa nowości dotyczących "Man of Steel" - wyciekło sporo nowych informacji i materiałów związanych z filmem "Man of Steel". Jest nowy plakat, spot telewizyjny, szczegóły soundtracka i wiele, wiele innych.
barth89
2 maja 2013 - 22:19