Metal Gear Solid GTA V Apple Toshiba - flash news (6.5) - barth89 - 5 maja 2013

Metal Gear Solid, GTA V, Apple, Toshiba - flash news (6.5)

Szczegóły japońskiego wydania Metal gear Solid The Legacy, co czyni GTA V świetnym, recenzja Far Cry 3: Blood Dragon, Apple I pojawi się na aukcji, nowe plakaty filmowe i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Przypomnijmy sobie Operation Flashpoint - czekając na Arma III być może zainteresujecie się pierwowzorem gry Bohemii Interactive? Operation Flashpoint zdecydowanie był pierwszym naprawdę realistycznym symulatorem pola walki dostępnym na rynku.
  • Co nieco o japońskim wydaniu Metal Gear Solid The Legacy - Japończycy już niedługo (11 lipca) będą mogli zaopatrzyć się w kosztującą równowartość 80 dolarów grą Metal Gear Solid The Legacy, zawierającą całą masę gier z serii Metal Gear.
  • Recenzja Far Cry 3: Blood Dragon - Eurogamer ocenił już nowe DLC (spin-offa?) do Far Cry 3. Gra (i realia) dosyć kontrowersyjne, ale nie przeszkodziło to w świetnej zabawie. Ocena 9/10.
  • Co czyni Grand Theft Auto V świetnym tytułem? - serwis Videogamer postanowił przyjrzeć się bliżej prawdopodobnym zaletom GTA V i opisać je. Jest też kilka nowych screenów.

MOBILE & TECH

  • Apple I wystawiony na aukcji - na świecie istnieje prawdopodobnie tylko sześć sprawnych egzemplarzy Apple I. Jeden z nich już 25 maja zostanie wystawiony na aukcji. Jaką cenę może osiągnąć? Szacuje się, że między 261 a 392 tysięcy dolarów. Skusicie się?
  • Toshiba szykuje nowy tablet? - mówi się o tym, że Toshiba może szykować swój pierwszy tablet oparty na układzie Tegra 4. Pojawiły się już nawet zdjęcia tego urządzenia, które obejrzeć możecie w tym miejscu.

FILM

  • Zobacz nowe plakaty filmowe - w ubiegłym tygodniu pojawiły się plakaty takich produkcji, jak: "The Lone Ranger", ""Elysium", "Fast & Furious 6", "Filth", "The Great Gatsby", czy "The Hangover Part III".
  • Najlepsze i najgorsze trailery filmowe - w zeszłym tygodniu mógł spodobać się wam trailer "White House Down" czy "Violet & Daisy", kiepsko natomiast wypadł trailer filmu "Girl Most Likely".
barth89
5 maja 2013 - 22:29