Watch_Dogs Gran Turismo 5 Captain Phillips - flash news (13.5) - barth89 - 12 maja 2013

Watch_Dogs, Gran Turismo 5, Captain Phillips - flash news (13.5)

Producent gry a jego mama, nowy spot TV The Last of Us, zapowiedź Watch_Dogs, skaner linii papilarnych w iPhone'ie 5S to dobry pomysł, kapitalny trailer filmu "Captain Phillips", nowe plakaty filmowe i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Producent gry a jego mama - w sieci pojawił się ciekawy filmik z kategorii okołogrowej. Co sądzi o swoim synu mama Setha Shaina, członka studia Arkane, dewelopera gry Dishonored? Sprawdźcie.
  • Przypomnijmy sobie Gran Turismo 5 - co prawda Gran Turismo 5 jest najświeższą częścią serii Gran Turismo, ale w obliczu ostatnich plotek, mówiących o rzekomej premierze Gran Turismo 6 pod koniec tego roku, może warto sobie ją przypomnieć?
  • Zobacz jak gra się nową postacią w Borderlands 2 - Krieg the Psycho to postać, która pojawi się w kolejnym DLC do Borderlands 2. Chcecie zobaczyć jak się nim gra? Stosowny filmik znajdziecie tutaj.
  • Zopowiedź Watch_Dogs - redakcja serwisu Eurogamer miała okazję przyjrzeć się bliżej nadchodzącej produkcji AAA od Ubisoftu - Watch_Dogs. Z tej okazji na łamach serwisu pojawiła się zapowiedź i wrażenia redakcji.
  • Druga reklama telewizyjna The Last of Us - w sieci pojawiła się druga reklama telewizyjna gry The Last of Us. Najbardziej zaskakująca jest w niej... muzyka, która nijak ma się do postapokaliptycznego świata. Ale co kto lubi...

MOBILE & TECH

  • Skaner linii papilarnych w iPhone'ie 5S to dobry pomysł - Michael Barrett, główny szef bezpieczeństwa informacji w PayPal i prezes organizacji Fast Identity Online, uważa, że skaner linii papilarnych w iPhone'ie 5S znacząco poprawi jakość bezpieczeństwa na wielu serwisach.
  • Google niebawem zaprezentuje nowego Nexusa? - już za kilka dni rozpoczyna się konferencja Google I/O. Plotki głoszą, że Google zaprezentuje podczas niej następcę Nexusa 7.

FILM

  • Najlepsze i najgorsze trailery ubiegłego tygodnia - wśród najlepszych zwiastunów znalazł się trailer "Ender's Game" czy "Gravity", kiepsko natomiast wypadł zwiastun "The Butler", "Top Cat" i "Hammer of the Gods".
  • Zobacz genialny trailer filmu "Captain Phillips" - zachęcam was do obejrzenia świetnego zwiastuna filmu "Captain Phillips", który opowiada opartą na faktach historię statku porwanego przez somalijskich piratów (dzięki za cynk, DM).
  • Nowe plakaty filmowe - w zeszłym tygodniu pojawiły się plakaty takich filmów, jak: "R.I.P.D.", "Gravity", "Europa Report", "Man of Steel", "The Hangover Part III", "Redemption", czy "The Wolverine".
barth89
12 maja 2013 - 13:24