Online Pass Killzone: Shadow Fall iPhone mini Riddick - flash news (17.5) - barth89 - 16 maja 2013

Online Pass, Killzone: Shadow Fall, iPhone mini, Riddick - flash news (17.5)

Avalanche Studios przerywa prace nad tajemniczym projektem, Nuketown 2025 na żywo, EA żegna się Online Pass, relacja z prezentacji Gran Turismo 6, co nieco o Google Play Games, ile kosztowałoby dziś życie Wielkiego Gatsby, pierwszy trailer "Riddicka" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Żegnamy się z tajemniczą grą twórców Jus Cause 2 - pamiętacie screeny ze steampunkowej gry sandboxowej, przypominającej Just Cause 2? Mówiło się, że może to być Mad Max bądź kolejne Just Cause. Avalanche Studios ogłosiło, że zawiesza pracę nad tym tytułem (wciąż pracować będzie jednak nad tytułami na obecną i przyszłą generację). Przy okazji dowiedzieliśmy się, że grą to nie był na pewno Just Caus 3.
  • Zobacz całą prezentację Gran Turismo 6 - redakcja serwisu VG247 była na prezentacji gry Gran Turismo 6 na torze Silverstone. Trailer, jaki od wczoraj możemy oglądać to tylko wierzchołek góry lodowej. Zachęcam was do obejrzenia całej prezentacji.
  • Co nieco o technicznej stronie Killzone: Shadow Fall - co prawda do premiery nowego Killzone'a na PlayStation 4 pozostało jeszcze sporo czasu, ale nie przeszkodziło to redakcji Eurogamera w przeanalizowaniu jego technicznych aspektów.
  • Mapa Nuketown 2025 na żywo - jesteście ciekawi jak wyglądałaby na żywo kultowa mapa nowych części Call of Duty (w tym przypadku Black Ops 2) - Nuketown 2025? W takim razie zajrzyjcie tutaj.
  • EA rezygnuje z Online Passów - choć to właśnie Electronic Arts zapoczątkowało modę na pobieranie opłat od wtórnych nabywców gier i kodów dostępu do określonych zawartości, John Reseburg z EA poinformował wczoraj, że firma postanowiła porzucić ten pomysł. Czyżby pierwsze pozytywne skutki odejścia CEO Johna Riccitiello? Jeśli tak to... czekamy na więcej!

MOBILE & TECH

  • Kolejne doniesienia związane z obudową iPhone'a 5S - jak donosi tajwański serwis TechNews, obudowa iPhone'a 5S miałaby być wyposażona w dotykowy (nie mechaniczny) Home, będący zarazem czytnikiem linii papilarnych.
  • Co nieco o Google Play Games - usługa Google Play została wzbogacona o możliwość społecznościowego grania. Jak się okazało, zostało to zaprojektowane ze sporym rozmachem. W tym miejscu dowiecie się co nieco o Google Play Games.
  • Zobacz jak mógłby wyglądać iPhone mini - co prawda Steve Jobs rozwiał kiedyś wątpliwości dotyczące potencjalnegoo iPhne'a mini, ale nie przeszkadza to społeczności  w radosnej twórczości.
www.android.com.pl / źródło: http://www.movies.com/movie-news/see-how-much-it-would-actually-cost-to-be-jay-gatsby/12231

FILM

  • Zobacz pierwszy trailer nowego "Riddicka" - w sieci pojawił się pierwszy trailer oczekiwanego przez wielu miłośników kina akcji (i science-fiction) nowego "Riddicka". Zwiastun obejrzeć możecie tutaj.
  • Ile obecnie kosztowałoby życie Wielkiego Gatsby - Jay Gatsby z filmu... "Wielki Gatsby" był człowiekiem dość (ironia) majętnym. Ile dziś kosztowałoby go takie życie? Zachęcam do zapoznania się z ciekawą infografiką.
barth89
16 maja 2013 - 10:14