Batman: Arkham Origins Kinect Apple - flash news (20.5) - barth89 - 20 maja 2013

Batman: Arkham Origins, Kinect, Apple - flash news (20.5)

Kevin Conroy jednak użyczy głosu Batmanowi w Arkham Origins, zobacz trailer Gran Turismo 6 w 60 klatkach na sekundę, najlepsze gry na Kinecta, recenzja Resident Evil: Revelations, 50 miliardów pobrań z App Store, nowe plakaty i trailery filmowe i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Metro: Last Light technicznie - doskonale wiemy, że Metro: Last Light jest produkcją wyjątkowej (technicznie i artystycznie) urody. Ale jak to wygląda na papierze i w testach? Która wersja jest najładniejsza? Sprawdźcie.
  • Batman z Arkham Origins przemówi 'starym' głosem - to już pewne. Głosu Batmanowi z gry Batman: Arkham Origins użyczy znany z poprzednich części Kevin Conroy. Cieszycie się?
  • Co jest najlepsze z Kinecta? - serwis GameInformer postanowił zebrać do kupy dotychczasowe dokonania i osiągnięcia Kinecta i wytypować z nich te najlepsze. W tym miejscu znajdziecie gry warte polecenia.
  • Zobacz trailer Gran Turismo 6 w 60 klatkach na sekundę - technologia 60 FPS zyskała na popularności po premierze filmu "Hobbit: Niezwykła podróż". Chcecie zobaczyć jak ogląda się triler Gran Turismo 6 w 60 klatkach na sekundę? Oczywiście na samym początku obraz wydaje się być nieco przyspieszony...
  • Recenzja Resident Evil: Revelations - wygląda na to, że nowy Resident Evil to całkiem niezła produkcja, czego dowodem jest ocena Revelations, przyznana grze przez serwis GameInformer - 8.75/10.

MOBILE & TECH

  • Tim Cook opowiada o komputerach Apple produkowanych w USA - już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że któryś z komputerów giganta z Cupertino (prawdopodobnie Mac mini bądź Mac Pro) produkowany będzie w USA. Ciekawi co sam Tim Cook powiedział na ten temat?
  • Samsung Galaxy Tab 3 10.1 z nowym procesorem? - nowe wyniki GLBenchmark sugerują, że na pokładzie Samsunga Galaxy Tab 3 10.1 znajdzie się procesor Intel Atom Z2560.
  • 50 miliardów pobrań z App Store - 15 maja styknęło 50 miliardów pobrań ze sklepu Apple - App Store. Szczęśliwy użytkownik, któremu udało się trafić w tę liczbę otrzymał upominkową kartę na... 10 tysięcy dolarów. Na stronie Apple pojawiła się też okolicznościowa grafika:
www.myapple.pl / źródło: http://myapple.pl/content/4922-stuknelo-50-miliardow-pobran-z-app-store.html

FILM

  • Najlepsze i najgorsze trailery filmowe z ubiegłego tygodnia - całkiem nieźle wypadł trailer filmu "About Time" czy "V/H/S/2", kiepsko natomiast wypadł zwiastun "As I Lay Dying" czy "Riddick".
  • Nowe plakaty filmowe - wśród nowych plakatów filmowych znalazły się plakaty takich filmów, jak: "The Hunger Games: Catching Fire", "Riddick", "Man of Steel", "The Internship" czy "Last Passenger".
barth89
20 maja 2013 - 10:38