Xbox One Destiny Ignite Galaxy S4 - flash news (22.5) - barth89 - 21 maja 2013

Xbox One, Destiny, Ignite, Galaxy S4 - flash news (22.5)

Zobacz co-opa ze Splinter Cell: Blacklist, Xbox One nie będzie wymagał stałego połączenia z internetem, nowy silnik EA Sports (Ignite), nowe wersje Samsunga Galaxy S4 (Mega i Active), co nieco o "Fast and Furious 6" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

 • Zobacz tryb kooperacji w Splinter Cell: Blacklist - w sieci pojawił się nowy trailer Splinter Cell: Blacklist, który skupia się na trybie co-op. Widać, że Sam Fisher nie zawsze działa... sam.
 • EA Sports z nowym silnikiem - Ignite to nowy silnik EA Sports, z którego studio korzystać będzie przy produkcji najnowszych gier sygnowanych przez EA Sports. Chcecie zobaczyć silnik Ignite w akcji?
 • Wybierz skórki do broni z Call of Duty: Black Ops 2 - Activision prosi graczy o pomoc. Chodzi o wytypowanie dwóch z czterech skórek do broni, które miałyby pojawić się w grze pod koniec maja. Pomożecie?
 • Xbox One nie będzie potrzebować stałego połączenia z internetem - fani konsoli Microsoftu mogą odetchnąć z ulgą. Po wczorajszej konferencji dowiedzieliśmy się, że połączenie z internetem nie będzie wymagane podczas grania w trybie dla pojedynczego gracza.
 • Destiny potwierdzone dla Xbox One  - nie mogło być inaczej. Destiny, gra twórców serii Halo, ukaże się także na najnowszej konsoli Microsoftu.

MOBILE & TECH

 • Niebawem doczekamy się zapowiedzi większej wersji Samsunga Galaxy S4? - po Samsungu Galaxy S4/mini/Active (o którym niżej) przyszedł czas na Mega, a więc powiększonej wersji flagowca Samsunga. Niebawem powinniśmy doczekać się jego zapowiedzi.
 • iWatch z 1,5-calowymi ekranami? - po sieci krąży plotka, jakoby Apple testowało 1,5-calowe ekrany OLED, które rzekomo mają znaleźć się w zegarku iWatch.
 • Zobacz zdjęcia Samsunga Galaxy S3 Active - wyciekły pierwsze zdjęcia wytrzymałego flagowca Samsunga - Galaxy S4 Active. Zainteresowani? Zerknijcie tutaj.
 • Produkcja iPada piątej generacji ruszy w lipcu - dowiedzieliśmy się (za sprawą AppleInsider), iż produkcja kolejnej generacji iPada powinna rozpocząć się już w lipcu. Urządzenie prawdopodobnie trafi do sprzedaży we wrześniu.
www.android.com.pl / źródło: http://android.com.pl/news/12765-wytrzymaly-samsung-galaxy-s4-active-uchwycony-na-pierwszych-zdjeciach/

FILM

 • "Szybcy i wściekli 6" jak "The Avengers"? - zachęcam was do zapoznania się z ciekawym artykułem, jaki pojawił się na łamach serwisu Movies.com, który udowadnia, dlaczego "Fast adn Furious 6" jest tak samo 'fajne' jak "The Avengers".
 • "Transformers 4" z Li Bingbing - plotki głoszą, że chińska aktorka Li Bingbing (znana między innymi z "Resident Evil: Retribution") zagra w najnowszej części filmu "Transformers".
źródło: http://insidemovies.ew.com/2013/05/20/transformers-4-li-bingbing/
barth89
21 maja 2013 - 14:30

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz