Najlepsze zwiastuny gier z targów E3 2016 - DM - 17 czerwca 2016

Najlepsze zwiastuny gier z targów E3 2016

Jak zdążyliśmy się już przekonać - dobry zwiastun nie oznacza wcale dobrej gry w przyszłości. Poniższa lista więc to nie nadzieje związane z danym produktem, a wrażenia „tu i teraz” - odnoszące się tylko do tego krótkiego filmiku. Czasem mają one tak świetny montaż, muzykę, klimat, że są małym dziełem sztuki. Oto bardzo subiektywna lista najlepszych trailerów z targów E3 2016.


Forza Horizon 3
Piękne krajobrazy, dźwięk silników super aut, absolutnie boskie Lamborghini Centenario i klimatyczny cover piosenki Wicked Game  - nic więcej nie trzeba!


Sea of Thieves
Dość statyczny zwiastun, gdzie kamera przesuwa się  pomiędzy zatrzymanymi w czasie scenami, ale pokazuje całą esencję i klimat pirackich przygód, a niezaprzeczalnym atutem jest kolejna wersja chyba najbardziej charakterystycznej i hipnotyzującej szanty - Drunken Sailor.


Resident Evil VII: Biohazard
Wąskie korytarze, obowiązkowy dzwoniący telefon - w zwiastunie nowego Residenta widać inspirację PT, ale trzeba przyznać, że jest bardzo klimatyczny, a atmosferę pomaga budować stara amerykańska piosenka folkowa Go Tell Aunt Rhody, w świetnym coverze przyprawiającym o ciarki.


Battlefield 1
Tu już nie ma się co rozpisywać. Pierwsza wojna światowa w przyspieszonym tempie nie wygląda może realistycznie, ale przyciąga wzrok. Kontrowersyjne jest jedynie użycie zupełnie innej muzyki - gdzie się podział kultowy motyw?


For Honor
Zwiastun For Honor to kawałek niezłego CGI. Nie jest może dziełem sztuki, ale po takim wprowadzeniu aż się chce łapać za miecz i rzucić w wir średniowiecznej bitwy.


Recore
Unikałem w tej liście zapowiedzi składających się prezentacji zwykłego fragmentu gry, ale choć zwiastun Recore jest na nich oparty, to jednak dobrze zmontowany, z niezłą piosenką i wprowadza różne artystyczne motywy graficzne, przez co ogląda się go dobrze jako skończoną całość.


Dead Rising 4
Zlepek CGI i gameplaya, ale tutaj w niesamowitym kontraście do popularnego hitu Jingle Bells i z solidną dawką humoru. Mina bohatera do końcowego selfie wygrała targi E3!


South Park: The Fractured But Whole (poziom zbrodni w  Ameryce)

Ten zwiastun dostał się na listę trochę kuchennymi drzwiami. Pełnoprawny trailer South Parku prezentuje gameplay z gry i jest bardzo zabawny, ale na większe uznanie zasługuje chyba mały żart Ubisoftu na konferencji, gdzie zobaczyliśmy udawany zwiastun zwiastuna! Stylizowany na dotychczasowe prezentacje fabuły The Division, ze znakiem silnika Snow Drop - skutecznie wprowadził w błąd niejednego widza.


HALO Wars 2
Seria HALO słynie z rewelacyjnych zapowiedzi, nie mających wiele wspólnego z wyglądem samej gry, ale budujących świetny klimat swojego uniwersum. Nie inaczej jest z HALO Wars 2 - żołnierze przyłości, okropności wojny, a  całość dopełnia  piosenka The White Buffalo - I know you.


Death Stranding
Na koniec, chyba bez zaskoczenia, kolejne dzieło Kojimy. Nieodżałowany horror PT zmienił się w… No właśnie, w co? Gdyby Lewis Carol tworzył współcześnie, to Alicja w Krainie Czarów i jej sen nie sen mógłby chyba wyglądać podobnie, jak to co widzimy w zwiastunie Death Stranding… Koszmar ekologów z wielorybami, coś science fiction w tle, ubóstwiany przez dziewczyny aktor - nagi, tulący niemowlę… Nie wiadomo co z tego będzie, ale przykuwa uwagę i prowokuje do dyskusji, dociekań.

DM
17 czerwca 2016 - 10:19

Który zwiastun z targów E3 podoba ci się najbardziej?

Forza Horizon 3 5,7 %

Sea of Thieves 1,3 %

Resident Evil VII: Biohazard 3,8 %

Battlefield 1 15,2 %

For Honor 12,7 %

Recore 0,6 %

Dead Rising 4 0,6 %

South Park: Fractured byt Whole 5,1 %

HALO Wars 2 12,7 %

Death Stranding 42,4 %

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
17.06.2016 17:04
ROJO.
👍
1
ROJO.
144
Magia Kontrastu

Trailer HALO Wars 2 - absolutne mistrzostwo świata.

17.06.2016 20:04
DM
odpowiedz
DM
168
AFO Neptune

GRYOnline.plTeam

Wideo

Kontynuują chwalebną tradycję :)

https://www.youtube.com/watch?v=xUshwjcB4OY

18.06.2016 11:00
ROJO.
odpowiedz
ROJO.
144
Magia Kontrastu

Dokładnie! Napisałem Ci PW na FB FP

18.06.2016 11:10
odpowiedz
zanonimizowany1080091
33
Legend

Death Stranding

19.06.2016 10:23
Czarny  Wilk
odpowiedz
Czarny Wilk
90
Bo jestem czarny

GRYOnline.plTeam

Halo Wars moim faworytem. Co jest tym bardziej imponujące jeśli weźmie się pod uwagę, że ta seria od lat, konsekwentnie mnie kompletnie nie obchodzi ;) Kojima oczywiście też w ścisłej czołówce, ale kto zna moje sympatie ten się tym raczej nie dziwi :D Pozytywne wrażenie zrobiła na mnie też zajawka Days Gone, w dużej mierze ze względu na przebijające tu i ówdzie klimaty MC z automatu wzbudzające skojarzenia z królem seriali, Sons of Anarchy.

19.06.2016 13:26
DM
odpowiedz
DM
168
AFO Neptune

GRYOnline.plTeam

Zwiastun Kojimy to już nie wiele ma wspólnego z grami... :) sztuka dla sztuki - oby gra w ogóle powstała...
Days Gone podobała mi się rozgrywka z hordami, ale sam zwiastun średni... ładne widoczki i zero emocji

btw
Demo Resident evila 7 - myślałem, że to jakaś praca na temat - "Ile możemy skopiować z PT i Blair Witch Project w krótkim fragmencie" :D kopiuj - wklej w 90%...

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze