Superauta hostessy - galeria z Poznań Motor Show 2017 - DM - 10 kwietnia 2017

Superauta, hostessy - galeria z Poznań Motor Show 2017

Miesiąc po słynnym salonie w Genewie, największe marki motoryzacyjne świata pokazują swoje nowości w naszym kraju , na Poznań Motor Show 2017 - największych takich targach w Polsce. Jak zwykle, egzotyczne super samochody to nie jedyna atrakcja imprezy. Coś dla siebie mogli znaleźć miłośnicy jednośladów, ciężarówek, luksusowych kamperów, a nawet… piłki nożnej!

Wśród wielu nowości można było obejrzeć nowego Volkswagena Arteona, Volvo XC60, 5-drzwiowego Hyundaia i30 czy Infinity Q60 w wersji inspirowanej bolidem Formuły 1. Te modele prędzej czy później staną się dość popularne na naszych ulicach, dlatego podczas zwiedzania targów zdecydowanie większym powodzeniem cieszyły się egzotyczne, luksusowe superauta, które tutaj można było zobaczyć z bliska i dokładnie, choć niekoniecznie ze spokojem, biorąc pod uwagę ilość gości.

W dzień prasowy wiele aut odkrywało dopiero swoje oblicze - Infinity Q60 Project Black.

Obok stale obecnych Ferrari i Rolls Royce’a, do Poznania powróciła firma Aston Martin z nowym modelem DB11, a marki nie prezentowane oficjalnie, jak Lamborghini czy Bentley można było obejrzeć na stanowiskach innych firm związanych z motoryzacją, reklamujących się właśnie takimi superautami.

Wystawcy próbowali przyciągnąć uwagę już nie tylko lśniącymi wozami i uśmiechniętymi hostessami. Niektórzy oferowali oglądanie swoich modeli za pomocą gogli VR, inni organizowali różne widowiskowe atrakcje, jak naprawdę niezły koncert zagrany na częściach karoserii zamiast bębnów.

Obok tych prawdziwych samochodów, były też całkiem malutkie.
Stanowisko do grania online, jak na PGA, ale czemu Battlefield 1, a nie Forza Horizon 3 lub Project CARS?


Ciekawostką była polska spółka Arrinera, prezentująca swoje koncepcyjne superauto - Hussarya. Są podebieństwa do Pagani Zondy? Zdecydujcie sami!

Ale, że Dudka na mundial nie wzięli??? Ano nie wzięli - słynny polski bramkarz radził sobie za to świetnie kółkiem symulatora wyścigowego - niczym Kubica, ale i o swojej głównej profesji nie zapomniał. Chętni mogli spróbować swoich sił i strzelić Jurkowi gola na prowizorycznym polu karnym.

 

Oto galeria ze spaceru po tegorocznym Poznań Motor Show 2017.

DM
10 kwietnia 2017 - 09:30
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
10.04.2017 12:59
Cziczaki
Cziczaki
144
Renifer

Słabo, jaki kraj, takie motor show. W St. Petersburgu było na czym zawiesić oko.

10.04.2017 15:37
1
odpowiedz
JesusAlvaro
54
Chorąży

Pijesz do oferty motoryzacyjnej czy otoczki wizualnej?;) Co do tego pierwszego to się zgodzę, ale z tym drugim to pewnie połowa hostess z importu a tutaj masz 100% nasze polskie dziewczyny. Jak dla mnie blond-dziewczę z fot 54, 98, 99, 112 - miss imprezy: nasze, typowo polskie, naturalne, niepompowane i nieszpachlowane piękno i ten uśmiech... a właściwie para uśmiechów;)

11.04.2017 08:48
Cziczaki
odpowiedz
Cziczaki
144
Renifer

Jeżeli chodzi ci o hostessy, to w St. Petersburgu z tego co widzę na zdjęciach też mają lokalne i tak dalej jak to ująłeś "niepompowane i nieszpachlowane".

12.04.2017 15:00
odpowiedz
mevico
62
Generał

Piękne samochody i stado pustaków, jak miło :-)