Need for Speed na żywo - auta i hostessy z Motor Show 2016 - DM - 3 kwietnia 2016

Need for Speed na żywo - auta i hostessy z Motor Show 2016

 

Jest Genewa, jest Frankfurt, jest i Poznań Motor Show - największa taka impreza w Polsce. To nie do końca salon samochodowy, bo można na nim zobaczyć w zasadzie wszystko co ma koła: rowery, motocykle, quady, egzotyczne super auta, samochody sportowe, do driftu, ciężarówki, kampery, a nawet to co nie ma kół, a rozwija zawrotną prędkość, czyli szybkie łodzie Power Boats.

Tak różnorodność ekspozycji sprawiała, że coś dla siebie mogli oczywiście znaleźć miłośnicy gier - i to nie tylko Need for Speed. Fani Euro i American Truck Simulator, Moto GP, Forza,  Assetto Corsa, a nawet Spintires oraz LEGO! mieli okazję nacieszyć oczy swoimi ulubionymi maszynami. Od małych aut miejskich, po Mitsubishi, Mercedesy, Ferrari, Porsche i Rolls Royce’y, a jeśli jakieś marki oficjalnie nie było na targach - jak Bentley, Aston Martin czy Lamborghini - inne firmy związane z motoryzacją reklamowały się widowiskowo z pomocą właśnie tych superaut.

Jednym z gości specjalnych był Krzysztof Hołowczyc
W połowie Lego, w połowie lśniąca karoseria

Gdy samo podziwianie nie wystarczyło, chętni mogli spróbować swoich sił za kółkiem Audi 4x4 na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Przy takich okazjach jedno zdjęcie warte jest więcej niż wiele słów, dlatego poniżej mały rzut okiem na to, co można było podziwiać na targach!

DM
3 kwietnia 2016 - 12:08