Fallout Shelter na PC - jak zainstalować? - A Very Special Snowflake - 15 lipca 2016

Fallout Shelter na PC - jak zainstalować?

Pokemony w tej chwili zawładnęły światem. Ale jeśli wolicie świat w ogniu, gdzie ludzie chowają się w kryptach, a nie chodzą po parkach, to na pewno zainteresuje was obecność Fallout Shelter na PC, która pojawiła się wraz z najnowszą aktualizacją 1.6. Mnie zainteresowała, bo na telefonie trochę grałem, ale też wystarczająco dawno, żeby nie mieć pojęcia o tych wszystkich nowościach.

Zauważyłem, że ludzie pytają o to jak zagrać w Fallout Shelter na PC. Tak więc wytłumaczę z użyciem obrazków. Gra jest darmowa, posiada za to mikropłatności, ale te w żaden sposób nie nie przeszkadzają w rozgrywce ani nie są wymagane do jej ukończenia. Mogą tylko przyspieszyć to i owo. Czyli sytuacja od gry mobilnej nie zmieniła się wcale.

Oto wymagania:

Procesor: Intel Core 2 Quad Q9550 2.83 GHz;

Karta grafiki: Nvidia GeForce GTS 250 1 GB lub AMD Radeon HD 6970 1 GB;

Pamięć: 2 GB RAM;

Twardy dysk: 2 GB wolnego miejsca;

System operacyjny: Windows 7 64-bit.

Na moim laptopie Lenovo G580 gra chodzi wyjątkowo dobrze i płynnie.

Krok 1. Wchodzimy na Bethesda.net. Najpierw musimy założyć konto, którego użyjemy do zalogowania się na aplikacji Bethesdy. Klikamy więc Dołącz teraz i rejestrujemy się, a później weryfikujemy nasze konto z pomocą maila.

Krok 2. Jak na obrazku powyżej, klikamy na Ikonę pobierania, a później na tę samą z napisem obok Pobierz program uruchomieniowy Bethesda. Ściągamy aplikację i instalujemy ją na swoich komputerach.

Krok 3. Uruchamiamy aplikację, logujemy się na niej za pomocą wcześniej utworzonego konta i jak na obrazku powyżej - wybieramy ikonkę Fallout Shelter z menu bocznego i instalujemy grę.

Krok 4. Graj.

Wracam do krypty.

A Very Special Snowflake
15 lipca 2016 - 14:59