Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie - zakulisowe wideo drugi zwiastun i plakat - Gameplay - 15 lipca 2016

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie - zakulisowe wideo, drugi zwiastun i plakat

Dziś podczas imprezy Star Wars Celebration 2016 odbył się obszerny panel poświęcony pierwszemu pobocznemu obrazowi kinowemu ze świata Star Wars – Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. W jego trakcie zaprezentowano zakulisowe wideo dokumentujące proces powstawania filmu. Zgodnie z oczekiwaniami, zgromadzeni na widowni ludzie mieli również okazję zapoznać się z drugim zwiastunem. Niestety, na jego publikację w sieci będziemy musieli poczekać jeszcze co najmniej kilka godzin – najpierw zostanie on wyemitowany na kanale ABC.

Łotr 1 będzie spin-offem, który przedstawi losy rebeliantów, pragnących wykraść plany powstającej Gwiazdy Śmierci. Zakulisowe wideo, z którym możecie zapoznać się poniżej, cieszy oko dynamicznym montażem, natomiast zwiastun wprowadza w fabułę filmu, ukazując różnorakie sytuacje, jakie przypadną w udziale bohaterom opowieści. Pod jego koniec na ekranie pojawia się sam Darth Vader (dzięki, ComicBook.com). Liczymy na jego rychłe udostępnienie.

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie trafi do kin w połowie grudnia tego roku. W filmie zobaczymy m.in. Riza Ahmeda, Diego Lunę, Felicity Jones, Jianga Wena, Donnie Yena, Alana Tudyka, Foresta Whitakera i Madsa Mikkelsena. Na stołku reżyserskim zasiada Gareth Edwards (Godzilla, Strefa X), a za scenariusz odpowiada Chris Weitz (Był sobie chłopiec, Złoty kompas).

Pierwsze pokazy wewnętrzne filmu podobno nie spodobały się szefostwu Disneya. Zarzuty dotyczyły wydźwięku oraz ciężkiego klimatu, jaki dominuje w aktualnej wersji obrazu. Zaplanowane na drugą połowę czerwca/początek lipca dokrętki miały zniwelować duży ciężar gatunkowy Łotra Jeden, m.in. poprzez „uczynienie historii bardziej lekką i niepozbawioną elementów humorystycznych”.

Gameplay
15 lipca 2016 - 21:46