Shannon Woodward z serialu Westworld w obsadzie The Last of Us: Part II - Gameplay - 10 kwietnia 2017

Shannon Woodward z serialu Westworld w obsadzie The Last of Us: Part II

Kontynuacja The Last of Us – jednej z najlepszych gier ostatnich lat – to najbardziej oczekiwany tytuł ekskluzywny na konsolę PlayStation 4. Nie dziwi więc, że każdy, nawet najmniejszy strzęp informacji na jego temat wzbudza wiele emocji. Doskonale wie o tym aktorka Shannon Woodward, która dołączyła do obsady drugiej części, o czym nie omieszkała poinformować na Twitterze (dzięki, Gamespot).

Jedna z gwiazd świetnie przyjętego serialu Westworld do wiadomości dołączyła fotografię, na której widać ją w towarzystwie Neila Druckmanna, scenarzysty i reżysera The Last of Us: Part II. Niestety, nie wiemy, w kogo wcieli się Woodward. Wszystko wskazuje na to, że do świata gry przeniesione zostaną tylko jej ruchy, jako że na jej twarzy próżno szukać czujników wykorzystywanych podczas sesji motion capture. Można się też spodziewać, że aktorka zdubbinguje graną przez siebie postać.

Shannon Woodward z Neilem Druckmannem.

Co ciekawe, Shannon Woodward nie jest jedyną osobą związaną z serialem Westworld, która pracuje nad kontynuacją The Last of Us. Pod koniec ubiegłego roku dowiedzieliśmy się bowiem, że podczas pisania scenariusza gry Druckmann może liczyć na pomoc Halley Gross, znanej przede wszystkim z pracy przy produkcji stacji HBO.

The Last of Us: Part II nie ma wyznaczonej daty premiery. Akcja produkcji rozegra się w kilka lat po wydarzeniach z jedynki. Wcielimy się w 19-letnią Ellie i pokierujemy nią przez większość kampanii. Tym razem przedstawiona w grze historia obracać się będzie wokół zemsty i nienawiści. Więcej informacji na temat gry studia Naughty Dog poznamy zapewne w trakcie tegorocznych targów E3, rozpoczynających się 14 czerwca.

Gameplay
10 kwietnia 2017 - 10:56