Rodzinna planeta Hana Solo na zdjęciu z planu? - Gameplay - 2 czerwca 2017

Rodzinna planeta Hana Solo na zdjęciu z planu?

Korelia? Tatooine? Fani dywagują. Źródło: Canarias7.es.

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z planu samodzielnego filmu o Hanie Solo (ciągle nie znamy oficjalnego tytułu). Przedstawia ono pustynną okolicę, upstrzoną zdewastowanymi zabudowaniami, pozostałościami po statkach kosmicznych i silnikami ścigaczy. Niewykluczone, że fotografia przedstawia Korelię, czyli rodzinną planetę najbardziej znanego awanturnika odległej galaktyki.

Zdjęcie zostało opublikowane na łamach hiszpańskiego serwisu Canarias7. Z przedstawionych tam informacji wynika, że wyspa Fuerteventura, będąca jedną z lokacji wybranych przez twórców do nakręcenia filmu, ma udawać niewidzianą dotąd w żadnych filmie z serii Gwiezdne wojny planetę. Część fanów oglądających powyższą fotografię nie ma wątpliwości, że tak właśnie jest, aczkolwiek według oficjalnego kanonu Korelia to glob z klimatem umiarkowanym, zalesiony i silnie zurbanizowany. Stąd też niektóre osoby sugerują, że pustynny obszar bardziej pasuje do Tatooine, która odegrała niebagatelną rolę w życiu Hana Solo.

Pierwszy samodzielny film o przygodach Hana Solo trafi do kin 25 maja 2018 roku. Reżyserami obrazu są Phil Lord i Christopher Miller, którzy współpracowali m.in. przy LEGO: Przygodzie, 21 Jump Street i The Last Man on Earth. Obok Aldena Ehrenreicha (Ave, Cezar!, Blue Jasmine), który wcieli się w Hana Solo, na ekranie zobaczymy: Woody’ego Harrelsona (Skandalista Larry Flynt, To nie jest kraj dla starych ludzi, Iluzja), Emilię Clarke (Gra o tron, Terminator: Genisys), Donalda Glovera (Marsjanin, serial Atlanta) jako Lando Calrissiana, Thandie Newton (W pogoni za szczęściem, Westworld), Phoebe Waller-Bridge (Fleabag) oraz Joonasa Suotamo w roli Chewbacci.

Produkcja przedstawi kilka lat z życia awanturnika, poczynając od chwili wejścia w dorosłość. Jego historia będzie kontynuowana w kolejnych dwóch częściach, aż do momentu, gdy dane nam było poznać Hana w Nowej nadziei. Autorami scenariusza są Lawrence Kasdan (Imperium kontratakuje, Powrót Jedi i Przebudzenie Mocy) i jego syn Jon, natomiast proces produkcji nadzorują prezes Lucasfilm Kathleen Kennedy, Allison Shearmur i Simon Emanuel.

Gameplay
2 czerwca 2017 - 14:15