Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy inne niż je znacie - Gameplay - 14 marca 2016

Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy inne niż je znacie

Firma Industrial Light & Magic, odpowiedzialna za warstwę wizualną filmów z serii Star Wars, postanowiła zrobić miłą niespodziankę wszystkim fanom kosmicznego cyklu. Dokonała tego publikując w sieci pakiet grafik koncepcyjnych, prezentujących bohaterów, krajobrazy i sceny z filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy. Co w tym takiego nadzwyczajnego? Otóż koncepty prezentują alternatywną, ostatecznie odrzuconą wizję wydarzeń, które przypadły nam w udziale w ramach kinowego seansu.

Grafiki są ciekawym materiałem poznawczym dla każdego fana Star Wars: The Force Awakens. Dzięki nim można stwierdzić, czy ewolucja niektórych scen potoczyła się w słuszną stronę. Nie brakuje tu również smaczków w rodzaju samurajskiej fryzury Luke’a Skywalkera, brodatego Hana Solo, czy też alternatywnych wersji hełmu Kylo Rena. Niesamowite wrażenie robi zamkowa baza organizacji Najwyższy Porządek. W treści wiadomości znajdziecie kilku przykładowych grafik, natomiast resztę – w zdecydowanie wyższej rozdzielczości – zamieściliśmy w dołączonej galerii.

Jednocześnie przypominam, że już 5 kwietnia Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy zadebiutuje na DVD i Blu-ray. Kontynuacja, czyli Star Wars: Episode VIII, trafi do kin 14 grudnia 2017 roku. W filmie zagrają m.in. Daisy Ridley, John Boyega, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Lupita Nyong’o, a także Benicio del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

Gameplay
14 marca 2016 - 12:48
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
14.03.2016 18:40
Koksu13
17
Legionista

Po tych kilku grafikach widać, że film mógł wiele wnieść do uniwersum GW. Niestety zrezygnowano z tego na rzecz kopiuj/wklej z Nowej nadziei.

15.03.2016 08:11
Cziczaki
😃
odpowiedz
1 odpowiedź
Cziczaki
146
Renifer

Na tym rysunku z hełmami DV to jak rozumiem, opcja A. to hełm wraz z całym kostiumem, tak?

15.03.2016 12:01
Elessar90
Elessar90
70
GRYOnline.pl

GRYOnline.plRedakcja

Image

Myślę, że A to jest po prostu jakaś podstawka pod hełm. Choć taki strój Kylo Rena bardzo bliski byłby temu. :D

15.03.2016 22:35
odpowiedz
b4r4n
120
Brak

@Koksu13

Patrząc na grafiki widać, że sporo z tego jest w filmie. Jedynie zamkowate budowle zostały pominięte/zmienione, no i wygląd bohaterów.