Spider-Man: Homecoming rozpoczyna produkcję; są pierwsze zdjęcia z planu - Gameplay - 21 czerwca 2016

Spider-Man: Homecoming rozpoczyna produkcję; są pierwsze zdjęcia z planu

Spider-Man to jeden z najbardziej popularnych bohaterów komiksowych, więc nikogo nie zaskakiwały próby przeniesienia jego przygód na ekrany kin. Jako pierwszy kostium Człowieka-Pająka przywdział Tobey Maguire, następnie Andrew Garfield w serii The Amazing Spider-Man, a w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów poznaliśmy najmłodszego do tej pory Spider-Mana, w którego wcielił się Tom Holland, co możliwe było dzięki umowie między Sony a Marvelem. Spider-Man: Homecoming, o którym dowiedzieliśmy się w kwietniu tego roku, właśnie rozpoczął zdjęcia.

Tom Holland jako Spider-Man w Captain America: Civil War (2016)

Spider-Man: Homecoming to film, z którym fani uniwersum Marvela wiążą wielkie nadzieje. Powrót marki w ręce studia oznacza pewną spójną wizję artystyczną, w której Człowiek-Pająk zajmie należne mu miejsce u boku Avengers. Dopiero co zakończyły się zdjęcia do Strażników Galaktyki 2 i natychmiast rozpoczeła się produkcja Spider-Man: Homecoming. Tom Holland opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z planu, które możecie zobaczyć poniżej.

Zdjęcie z rozpoczęcia produkcji Spider-Man:Homecoming

JustJared.com opublikował również pierwsze nieoficjalne ujęcia z planu (dzięki, MovieWeb!), na których pojawia się Tom Holland, Tony Revolori oraz Zendaya. Całą galerię zdjęć możecie obejrzeć u dołu tej wiadomości.

The Hollywood Reporter oraz Variety potwierdzają również dodanie kilku nowych nazwisk do listy aktorów, którzy pojawią się w filmie. Mowa tutaj o takich osobach jak Hannibal Buress (Sąsiedzi, Nice Guys. Równi goście), Isabella Amara (Zabójcza, Empire State: Ryzykowna gra), Jorge Lendeborg Jr. (Graceland) oraz J.J. Totah (Glee, Jess i chłopaki).

Przypominamy, że premiera Spider-Man: Homecoming została zapowiedziana na 7 lipca 2017 roku, a przed nim, w tak zwanej Fazie Trzeciej, którą rozpoczął Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, zobaczymy jeszcze Doktora Strange oraz Strażników Galaktyki 2

Gameplay
21 czerwca 2016 - 10:00