Film o Jokerze i Harley Quinn znalazł reżyserów - Gameplay - 24 sierpnia 2017

Film o Jokerze i Harley Quinn znalazł reżyserów

Ledwie wczoraj informowaliśmy o planach stworzenia filmu poświęconego Jokerowi, w produkcji którego uczestniczyć ma Martin Scorsese, a sieć już obiegły wieści o kolejnym projekcie z najsłynniejszym przeciwnikiem Batmana w roli głównej. Tym razem mowa o tytule skupiającym się na roześmianym złoczyńcy oraz zakochanej w nim gwieździe Legionu samobójców, Harley Quinn.

Z wiadomości opublikowanej po raz pierwszy przez The Hollywood Reporter wynika, że Glenn Ficarra oraz John Requa finalizują negocjacje dotyczące reżyserii filmu o najbardziej zakręconej parze w uniwersum DC. W rolach głównych ponownie zobaczylibyśmy Jareda Leto oraz Margot Robbie, a obraz byłby częścią kinowego uniwersum DC, w skład którego wchodzą też Człowiek ze stali, Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, Legion samobójców oraz Wonder Woman.

Ficarra i Requa to amerykańscy filmowcy, którzy wspólnie stworzyli m.in. popularny serial Tacy jesteśmy, komedię romantyczną Kocha, lubi, szanuje oraz komediodramat I Love You Philip Morris. Film o Jokerze i Harley Quinn byłby ich debiutem w filmowym uniwersum DC. Nim para złoczyńców, w których wcielą się Leto oraz Robbie, otrzyma swój własny film, najpierw prawdopodobnie zobaczymy ich w kontynuacji Legionu samobójców. Ponadto wytwórnia planuje też film Gotham City Sirens, w którym centralną postacią - obok Catwoman i Poison Ivy - byłaby Harley Quinn.

Gameplay
24 sierpnia 2017 - 11:58