Gameplay

Newsroom

najnowszepolecanepopularne

Jurassic World 2 z oficjalnym tytułem i plakatem

Pierwsze oceny Transformers: Ostatniego Rycerza zwiastują najgorszą część cyklu

Film o Hanie Solo stracił reżyserów

Godzilla 2 już w produkcji; ujawniono obsadę i potwory

Produkcja Deadpoola 2 oficjalnie rozpoczęta

Spider-Man: Homecoming - już wiemy, że powstanie trylogia

Jurassic World 2 z oficjalnym tytułem i plakatem

Jurassic World z 2015 roku okazał się gigantycznym sukcesem finansowym (1,6 miliarda dolarów zysków przy budżecie produkcyjnym wynoszącym 150 milionów), decyzja o stworzeniu kolejnego filmu o przywróconych do życia dinozaurach zapadła więc bardzo szybko. Prace nad produkcją trwają już od jakiegoś czasu i co jakiś czas docierają do nas kolejne informacje z planu. Dziś poznaliśmy oficjalny tytuł projektu dotąd określanego roboczym mianem Jurassic World 2

czytaj dalejGameplay
23 czerwca 2017 - 12:05

Pierwsze oceny Transformers: Ostatniego Rycerza zwiastują najgorszą część cyklu

Już w ten piątek na ekranach polskich kin zadebiutuje piąta odsłona reżyserowanego przez Michaela Baya cyklu Transformers. Film od środy dostępny jest natomiast w amerykańskich kinach, dzięki czemu sieć zalała fala recenzji najnowszego obrazu o odwiecznej walce dwóch grup potężnych robotów. Zaskoczenia większego nie ma – film nie przypadł do gustu krytykom, którzy niemal jednomyślnie uznali Ostatniego Rycerza mocno nieudanym.

czytaj dalejGameplay
22 czerwca 2017 - 13:17

Film o Hanie Solo stracił reżyserów

Czarne chmury zbierają się nad produkcją kolejnego po Łotrze Jeden spin-offa kultowych Gwiezdnych Wojen. Mimo że prace na planie poświęconej młodości Hana Solo produkcji są już na bardzo zaawansowanym etapie, z dalszej współpracy ze studiem Lucasfilm zrezygnować postanowili (albo, jak twierdzą niektóre plotki, to studio zrezygnowało ze współpracy z nimi) dotychczasowi reżyserzy widowiska, mający na swoim koncie m. in. Lego: Przygodę oraz 22 Jump Street Phil Lord i Christopher Miller. Jak zgodnie twierdzą obie strony, powodem rozstania się były różnice w wizji tego, jak powinien wyglądać film.

czytaj dalejGameplay
21 czerwca 2017 - 12:31

Godzilla 2 już w produkcji; ujawniono obsadę i potwory

Jak poinformowali przedstawiciele Warner Bros. Pictures, wystartowały prace na planie kontynuacji filmu Godzilla z 2014 roku. Nowa produkcja ma być częścią większego uniwersum kinowego, w skład którego wchodzi także tegoroczny Kong: Wyspa Czaszki. Chociaż liczne plotki wskazywały na to, że nowy film otrzyma nawiązujący do japońskich klasyków podtytuł King of Monsters („Król potworów”), studio filmowe wciąż wstrzymuje się z ujawnieniem finalnej nazwy. Przy okazji potwierdzono też pełną obsadę oraz ujawniono, jakie potwory prócz tytułowego gada zobaczymy na ekranie. 

czytaj dalejGameplay
20 czerwca 2017 - 15:42

Produkcja Deadpoola 2 oficjalnie rozpoczęta

Twitterowe ptaszki ćwierkają, że oficjalnie rozpoczęły się prace na planie kontynuacji Deadpoola z zeszłego roku. Ryan Reynolds, aktor wcielający się w tytułową rolę, opublikował zdjęcie, na którym pozuje w ikonicznym kostiumie antybohatera przed rezydencją zespołu X-Men. Niedługo potem Rhett Reese, scenarzysta Deadpoola 2, mający na swoim koncie także prace nad „jedynką”, Zombieland czy G.I. Joe: Odwet, udostępnił wspomniane zdjęcie i korzystając z okazji potwierdził, że rozpoczął się etap produkcji.

źródło: https://twitter.com/VancityReynolds/status/876163943940489217
czytaj dalejGameplay
19 czerwca 2017 - 12:08

Spider-Man: Homecoming - już wiemy, że powstanie trylogia

O tym, że Spider-Man: Homecoming otrzyma w 2019 roku sequel, wiedzieliśmy od dobrych kilku miesięcy (choćby z planu wydawniczego firmy Disney). Od czasu do czasu w sieci pojawiały się też plotki o jeszcze jednej odsłonie, która miałaby zwieńczyć trylogię z Tomem Hollandem w roli Człowieka-Pająka. Ich źródłem miał być m.in. kontrakt, jaki młody aktor podpisał z wytwórnią. Okazuje się, że było w nich sporo prawdy – Holland potwierdził te rewelacje, a raczej wymsknęło mu się to, w rozmowie z redakcją francuskiego serwisu Allo-Cine (dzięki, MovieWeb).

czytaj dalejGameplay
14 czerwca 2017 - 11:45

Mumia - wyjątkowo nieudany powrót serii

Jeszcze wczoraj pisaliśmy o dalekosiężnych planach Universal Pictures, związanych z przyszłością serii Dark Universe. Niewykluczone, że wytwórnia będzie zmuszana poddać je solidnej weryfikacji, a to z powodu wyjątkowo kiepskiego przyjęcia przez recenzentów pierwszego filmu wchodzącego w skład cyklu, czyli Mumii w reżyserii Aleksa Kurtzmana.

czytaj dalejGameplay
8 czerwca 2017 - 14:45

Dzwonnik z Notre Dame i Upiór w operze dołączają do Dark Universe

Alex Kurtzman, producent i reżyser nadciągającej Mumii, podjął temat Dark Universe – serii filmów wytwórni Universal, rzucającej nowe spojrzenie na klasyczne monstra z cyklu Universal Monsters, podbijającego serca widzów w pierwszej połowie XX wieku. W rozmowie z serwisem Fandom jeden z pomysłodawców przedsięwzięcia ogłosił, że w przyszłości rebootów doczekają się również Upiór w operze oraz Dzwonnik z Notre Dame.

czytaj dalejGameplay
7 czerwca 2017 - 14:45

Pierwsze szczegóły o Wonder Woman 2 i plotki o kontynuacji Legionu samobójców

Sukces kinowej wersji Wonder Woman spowodował, że mocno podupadłe DC Extended Universe na powrót stało się gorącym tematem. W efekcie na łamy zachodnich serwisów powróciła kwestia kontynuacji Legionu samobójców (ang. Suicide Squad), a Patty Jenkins – reżyserka Wonder Woman – kuje żelazo póki gorące, ujawniając pierwsze szczegóły o kolejnych przygodach superbohaterki granej przez Gal Gadot.

czytaj dalejGameplay
6 czerwca 2017 - 14:10

Box office - 500 mln dol. Piratów z Karaibów i sukces Wonder Woman

Gorący okres premier filmowych w pełni. Od dwóch weekendów o nasze dukaty walczą najnowsi Piraci z Karaibów, prezentujący starcie Jacka Sparrowa z przerażającym kapitanem Salazarem, a przed trzema dniami w bardzo dobrym stylu zadebiutowała na wielkim ekranie Wonder Woman. Piracki hit z Johnnym Deppem wygenerował już ponad 500 mln dolarów wpływów, a superbohaterce ze stajni DC udało się solidnie przekroczyć próg 200 mln dolarów przychodu.

czytaj dalejGameplay
5 czerwca 2017 - 15:00