Soundtracki w edycjach kolekcjonerskich gier Assassin's Creed: Brotherhood i World of WarCraft: Cataclysm - UV - 18 sierpnia 2010

Soundtracki w edycjach kolekcjonerskich gier Assassin's Creed: Brotherhood i World of WarCraft: Cataclysm

W ostatnich dniach świat obiegły wieści o planach wydania edycji kolekcjonerskich dwóch bardzo oczekiwanych tytułów: Assassin’s Creed: Brotherhood i World of WarCraft: Catalysm. Informacja ta nie byłaby z pewnością interesująca, gdyby nie jeden szczegół. Obie limitowane wersje zawierać będą soundtracki.

Odpowiedzialna za wydanie gry Assassin’s Creed: Brotherhood firma Ubisoft poszła na łatwiznę, czym z pewnością nie ucieszy niektórych kolekcjonerów soundtracków. Powód? Muzyka z gry zostanie co prawda dołączona do zestawu, ale nie na osobnym krążku CD. Ścieżka dźwiękowa wyląduje na płycie DVD, najprawdopodobniej w formacie mp3, a obszerny nośnik zawierać będzie ponadto inne materiały, m.in. dzienniki developera i zwiastuny filmowe. Jedynym plusem w tej sytuacji jest fakt, że utworów nie będzie trzeba wydzierać bezpośrednio z gry. Fani twórczości Jesper Kyda powinni być zatem choć trochę usatysfakcjonowani.

Edycja%20kolekcjonerska%20Assassin%27s%20Creed%3A%20Brotherhood
Edycja kolekcjonerska Assassin's Creed: Brotherhood

Soundtrack zostanie dołączony również do kolekcjonerskiej edycji gry World of WarCraft: Cataclysm, która podobnie jak Assassin's Creed: Brotherhood najprawdopodobniej także zadebiutuje na rynku pod koniec bieżącego roku. Tutaj nie ma żadnych obaw. Oprócz kilku interesujących dodatków (m.in. album z grafikami, podkładka pod mysz), w zestawie znajdzie się płyta zawierająca dziesięć kompozycji z najnowszego rozszerzenia, a także siedem utworów bonusowych. Nie mamy jeszcze stuprocentowej pewności, którzy artyści są autorami ścieżki dźwiękowej, ale jeśli wszystko zostało po staremu, będzie to praca zbiorowa. Przy poprzednich grach z serii World of WarCraft współpracowali następujący muzycy: Derek Duke, Tracy W. Bush, Jason Heyes, Matt Uelmen, Glenn Stafford, Russell Brower, Brian David Farr i David Arkenstone. Niezłe towarzystwo.

Za edycję kolekcjonerską World of WarCraft: Cataclysm zapłacimy 79.99 euro (około 315 złotych). Dziesięć euro mniej ma kosztować limitowana wersja Assassin’s Creed: Brotherhood (około 275 złotych). 

UV
18 sierpnia 2010 - 17:22

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
18.08.2010 18:20
Sirsimon
Sirsimon
34
Blade in a crowd

Hahahah "Za edycję kolekcjonerską World of Warcraft: Brotherhood zapłacimy 79.99 euro (...)"

19.08.2010 06:30
U.V. Impaler
odpowiedz
U.V. Impaler
188
Hurt me plenty

GRYOnline.plRedaktor naczelny

Dziwne rzeczy Cię śmieszą, naprawdę. :)

19.08.2010 06:36
Egzek
odpowiedz
Egzek
44
Harbinger

UVI myląc podtytuły znów wykazał sie brakiem profesjonalizmu.

spoiler start

żarcik ^^ Ciekaw jestem jak duża jest ta skrzynka z EK AC:B

spoiler stop