Meldunek ze Szczecin GameShow 2010 cz. 2 - eJay - 7 listopada 2010

Meldunek ze Szczecin GameShow 2010 cz. 2

Szczecin GameShow 2010 zmierza ku końcowi. Drugi dzień imprezy był jedyną szansą dla osób, które w sobotę nie miały czasu odwiedzić hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Organizatorzy przygotowali również kilka niespodzianek. Wczoraj o godzinie 17:00 na głównej scenie pojawił się znany, hiphopowy duet Łona & Webber, który zaprezentował kilka swoich kawałków. Dziś za to miłośnicy gier mogli podziwiać taniec skąpo ubranych dziewczyn oraz wziąć udział w konkursach karaoke (puszczali głównie Feela, fuuuuuj!). Samo wyposażenie pozostało praktycznie bez zmian - wciąż przy nowinkach typu Kinect i PS Move ustawiały się kolejki, kino 5D cieszyło się jeszcze większym powodzeniem, a na sali konferencyjnej co godzinę odbywały się dla chętnych prelekcje o grach i nie tylko. Wielu kibiców przyglądało się rozgrywkom w Counterstrike. Sporo ciekawostek zaprezentowali również studenci z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, którzy zaznajamiali laików z możliwościami programowania prostych aplikacji. Niektóre z nich robiły furorę - mowa tu głównie o symulatorze kłusownika:)

Z perspektywy gracza na pewno brakowało kilku dodatkowych standów, choćby do Playstation 3. Nie da się ukryć, iż jesteśmy na razie skazani na wydarzenie bardziej multimedialne, niż związane z grami. To oczywiście da się w łatwy sposób naprawić za rok (oby) i gdyby to ode mnie zależało, poszedłbym bardziej w gry niż np. karcianki, które dzisiaj świeciły od czasu do czasu pustkami. Przyznam, że bałem się również o frekwencję, ale ta nie zawiodła i w niedzielę stawiła się porównywalna liczba gości co w sobotę. Na plus należy zapisać przede wszystkim atmosferę.

Poniżej znajdziecie uzupełnienie do galerii oraz zdjęcia obiecanych DZIEWCZYN. Ze swojej strony dodam, że GameShow ma potencjał, który szkoda byłoby marnować na powtarzanie co roku tego samego. Wyraźnie zabrakło tu prezentacji gier na scenie, pewnych ekskluzywnych tytułów, które pojawią się w najbliższych tygodniach. Nie sądzę, aby był to jakiś wielki problem zaprosić na targi kilku przedstawicieli polskich dystrybutorów z pomysłem omówienia katalogu wydawniczego. Mogliby oni przypiąć SGS'owi pewien indywidualizm. Jak na pierwszy raz - nie jest źle. Liczę na postęp.

eJay
7 listopada 2010 - 16:08
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
07.11.2010 16:26
😜
zanonimizowany726463
9
Centurion

Ta jest fajna http://gameplay.pl/screen.asp?ID=1019

07.11.2010 20:57
Scott P.
😜
odpowiedz
Scott P.
99
Generał

Tak patrzę, patrzę, patrzę i jedno przychodzi mi na myśl, ale odpust. Nie wiem mogę się mylić zdjęcia zniekształcają rzeczywistość. Dziewczyna na motorze zdobywa I miejsce (IMO). Ja twierdze, że formuła imprezy w przyszłym roku pozostanie niezmieniona. Bo polska to taki dziwny kraj z komunistycznym podejściem (ważne, że coś jest nieważne jak wygląda).

07.11.2010 21:09
żbike
😐
odpowiedz
żbike
134
Generał

Uff dobrze że nie pojechałem całą sobotę bym tylko zmarnował bo jak tak patrzę na te zdjęcia to jedno przychodzi mi na myśl tylko Wieś tańczy i śpiewa.

07.11.2010 21:43
Harry M
odpowiedz
Harry M
149
Master czaszka

Czy tam jest fajnie??

07.11.2010 21:52
odpowiedz
Ziomczyk
62
Konsul

Pani na motorze bardzo fajna, pewne przyzwyczajenia widac po ułozeniu palców.
http://gameplay.pl/screen.asp?ID=1019 - najs
chociaz hostessa po prawej na nastepnym zdjęciu zdecydowanie wygrywa.

07.11.2010 22:04
eJay
😊
odpowiedz
eJay
202
Quaritch

gameplay.pl

żbike--->Dobrze że Cię nie było. Marud w tym kraju mamy pod dostatkiem;)

Ludzie udowodnili, że jak się chce to można. Impreza ma super potencjał, tylko nie można tego zamienić w mielonkę dla graczy. Olek w alternatywnym tekście skrytykował nagłośnienie. Ja dodam do tego złe oświetlenie. Przykładowo na stanowiskach CS'a było świetnie i aparat sam robił zdjęcia, za to w dziale ASG było ciemno jak w d....

07.11.2010 22:22
Adam1394
odpowiedz
Adam1394
119
Stary Konfederata

Jestem ze Szczecina, ale ani dziś ani wczoraj się pojawić nie mogłem bo miałem kilka rysunków zadanych i nie dałem rady. Poza tym szkoda mi było dyszki :D

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze