„Najgorętsza Cosplayerka Świata” szuka sponsorów na zakup nowego xboksa - Olek - 16 listopada 2010

„Najgorętsza Cosplayerka Świata” szuka sponsorów na zakup nowego xboksa

W pożarze domu Jessica Nigri, znana pod pseudonimem „The Worlds Hottest Cosplayer”, straciła ulubioną konsolę i większą część swojej kolekcji gier. Jej liczni fani już spieszą z pomocą, na razie głównie duchową, ale zdarzają się też bardziej konkretne i nietypowe oferty.

Fanowski profil Jessiki Nigri w portalu Facebook „lubi” ponad 17 tys. osób (wstyd się przyznać, ale wynik gameplay.pl to zaledwie 59). Od dwóch dni tematem numer jeden toczących się tam dyskusji jest nieszczęście, jakie spotkało chyba najbardziej znaną amerykańską cosplayerkę (wybaczcie, ale określenie „przebieraczka” jakoś do mnie nie przemawia, może raczej „przebieGraczka”?). W trakcie pożaru jej konsola po prostu stopiła się... Jessica nie ma więc dostępu do ulubionych gier (częściowo także zniszczonych przez ogień), a tym samym - o zgrozo! - nie może czerpać inspiracji do kolejnych przebieranek.

Na szczęście na fanów zawsze można liczyć. Przedsiębiorcza młoda kobieta rozpoczęła już sprzedaż oryginalnych naklejek ze swoją podobizną, z czego dochód ma być przeznaczony na zakup urządzenia pierwszej potrzeby, czyli w tym przypadku nowego xboksa.

Trudno powiedzieć ile gotówki „Najgorętsza Cosplayerka Świata” zdołała dotąd zgromadzić dzięki swoim fanom. W każdym razie ciekawych propozycji, w tym zwłaszcza matrymonialnych, jej nie brakuje. Ale patrząc na tamtejszą galerię zdjęć zamieszczonych przez Jessikę Nigri, to nie ma się czemu dziwić...

Zainteresowani pomocą dla "Najgorętszej Cosplayerki Świata" mogą znaleźć jej adres e-mail na wspomnianym profilu w serwisie Facebook.

Olek
16 listopada 2010 - 00:22