Świat ocenia - Assassin's Creed: Brotherhood - Jiker - 16 listopada 2010

Świat ocenia - Assassin's Creed: Brotherhood

W recenzji serwisu Gry-OnLine najnowszy Assassin's Creed: Brotherhood - najnowsza historyczna skradanka Ubisoftu - otrzymał notę na poziomie 8/10. Według U.V. Impalera produkcja jest solidnym tytułem, idealnym dla fanów marki. Pozostali miłośnicy elektronicznej rozrywki, którym poprzednie przygody Ezio Auditore de Firenze nie przypadły szczególnie do gustu, nie znajdą w niej zbyt wielu atrakcji. Czy podobnie sądzą redakcje zachodnich serwisów o grach?

Aktualnie średnia z wystawionych not kształtuje się na poziomie 90% (w przypadku obu konsol - informacja za pośrednictwem serwisu Metacritic.com).  Co ciekawe, nie daje nam to jednoznacznej odpowiedzi na pytanie postawione w poprzednim akapicie. 

Assassin's Creed: Brotherhood zdobyło co prawda najwyższe oceny od tych redakcji, które powszechnie uważane są za nastawione najbardziej krytycznie, lecz nie uniknęło przy tym krytyki. Chodzi tu przede wszystkim o Eurogamera, The Escapist, Destructoid oraz Computer and Video Games. W przypadku pierwszych dwóch mowa tu o maksymalnej nocie. Recenzenci niemal każdego z wymienionych serwisów przyznali bowiem podobnie jak U.V. Impaler, że w ramach Brotherhood nie znajdą zbyt wiele ciekawej zawartości osoby, którym nie przypadło do gustu Assassin's Creed 2. Wśród atutów wymienia się przy tym choćby opcję wieloosobową (nowość dla serii).

    Jiker
    16 listopada 2010 - 19:20