Pogromcy duchów ruszą na kolejną misję na Xbox LIVE - Hed - 3 grudnia 2010

Pogromcy duchów ruszą na kolejną misję na Xbox LIVE

Firma Atari zapowiedziała kontynuację ubiegłorocznej Ghostbusters: The Videogame, w której znani pogromcy duchów jeszcze raz zmierzą się ze zjawami nie z tego świata. Gra o nazwie Ghostbusters: Sanctum of Slime zostanie wydana w ramach Xbox LIVE Arcade. Za jej produkcję odpowiada studio Wanako, posiadaczom Xboksów 360 z udanego Assault Heroes 2.

W nowej paranormalnej przygodzie wcielimy się w początkującego pogromcę duchów, którego poznaliśmy we wspomnianej  grze studia Terminal Reality. Produkcja będzie różniła się od swojej poprzedniczki – zamiast gry akcji TPP dostaniemy strzelankę z widokiem z góry. Jedną z jej głównych atrakcji będzie czteroosobowy tryb kooperacji (lokalny lub przez Internet).

Twórcy gry obiecują, że nie zabraknie w niej epickich walk i ogromnych ektoplazmowych bossów. W wykonaniu misji posłużymy się między innymi Ecto-4WD, czyli terenową wersją samochodu Ghostbusters. Sanctum of Slime zostanie wydane w pierwszej połowie przyszłego roku. Tymczasem polecamy inną produkcję studia Wanako Studios - Assault Heroes 2.

 

Hed
3 grudnia 2010 - 08:06