MMA #4 - dziewczyny UFC - yasiu - 5 lutego 2011

MMA #4 - dziewczyny UFC

Tak zwane ‘ring girls’ są w UFC od bardzo dawna. Oglądając stare gale mam okazję obserwować ich ewolucję. O ile w kwestii urody nie dochodzi do jakiś gigantycznych zmian, to ubiór zmienia się zdecydowanie. Na początku dziewuchy nosiły zawiązane pod biustem koszulki i podciągnięte prawie po pachy dżinsowe spodnie. Dziś prezentują się całkiem inaczej, popatrzcie sami na cztery oficjalne ‘octagon girls’. Nie dodaję galerii, w Internecie znajdziecie mnóstwo fotek dziewczyn.

Tak wygląda casting na dziewczyny oktagonu, konkurencja jak widać jest spora.

Arianny Celeste

Urodzona w Las Vegas ma w sobie krew meksykańską I filipińską. Do UFC trafiła w zwyczajny sposób, z castingu i mimo, że początkowo (tj. w 2006 roku) ten sport ją trochę przeraża, dziś jest oddaną fanką – i ulubienicą publiczności. Lubi śpiewanie, kickboxing, muy thai i ciemną czekoladę. W zeszłym roku została wybrana ‘ring girl’ roku a od lipca prowadzi razem z Joe Roganem program – internetowy – UFC Ultimate Insider w którym przeprowadza wywiady z zawodnikami. Niestety – dla niektórych – spotyka się ze znanym deskorolkowcem Dorienem Walkerem.

Rachelle Leach

Tę dziewczynę możecie znać jeśli graliście w UFC Undisputed 2009, opowiadała tam o historycznych walkach. Była współprowadzącą w pierwszych czterech sezonach The Ultimate Fighter (chociaż to jest informacja ze strony UFC, jak słusznie zauważyła moja małżonka Rachelle raczej mało się w TUF udziela - szczególnie poza pierwszym sezonem) i w wielu innych programach telewizyjnych. W 2006 roku trafiła do Playboya jako dziewczyna miesiąca. Na galach UFC nie pokazuje się regularnie, ale można ją zobaczyć tydzień przed każdą galą PPV w programie UFC All Access.

Brittney Palmer

Ciekawy przypadek o tyle, że jej związek z UFC jest dość luźny. Brittney jest modelką, pozuje i generalnie robi wszystko, żeby zarobić na tym, że jest młoda i ładna. Jej niewątpliwe przymioty w 2008 roku doprowadziły ją do oktagonu federacji WEC (która w tej chwili jest już częścią UFC) a sama Brittney jest tak naprawdę profesjonalną tancerką. Jeśli chcecie zobaczyć ją na żywo, odwiedźcie ‘the strip’ w Las Vegas a tam szukajcie X Burlesque.

Chandella Powell

Dziewczyna która chce zostać konsultantem finansowym, uważa że najlepszym sposobem na podryw jest grzeczne przedstawienie się może nie do końca pasuje do całej otoczki MMA, ale trzeba przyznać, że Chandella przy oktagonie prezentuje się wyśmienicie. Udziela się w UFC już od ponad roku i jak na razie ona sama i fani są zadowoleni. Co ciekawe, w przeciwieństwie do pozostałych dziewczyn, Chandella nie trafia na rozkładówki magazynów dla panów, w Internecie też w tej kwestii nie jest reprezentowana. Miła odmiana można by rzec.

Poprzednie wpisy o MMA:

część 1 - rozgrzewka

część 2 - kto jest kim w UFC

część 3 - wirtualny trening

yasiu
5 lutego 2011 - 19:55