Talia al Ghul i Black Mask pojawią się w The Dark Knight Rises [UPDATE] - TommiK - 16 lutego 2011

Talia al Ghul i Black Mask pojawią się w The Dark Knight Rises [UPDATE]

Serwis Collider.com przekazał właśnie kolejną nowinę odnośnie obsady zaplanowanej na wakacje 2012 ekranizacji przygód Batmana w reżyserii Chrisa Nolana. Informacja jest oficjalna, pochodzi z oficjalnej notatki prasowej rozesłanej dziś przez wytwórnię Warner Bros. i niesie tę oto wieść: francuska aktorka Marion Cotillard wystąpi w The Dark Knight Rises w roli Talii al Ghul, natomiast Joseph Gordon-Levitt wcieli się w Romana Sionisa, bardziej znanego jako Black Mask. Oboje aktorów zagrało m.in. w ostatnim przeboju Nolana - Incepcji.

UPDATE: news jest nieaktualny - okazało się, że informacja prasowa, otrzymana przez Collider.com, była nieprawdziwa. 

Niemniej jednak Joseph Gordon-Levitt wystąpi w filmie, co sam przyznał kilka tygodni temu, nie wiemy tylko w jakiej roli. Marion Cotillard jest z kolei na etapie negocjacji swojego występu.

Przed niecałym miesiącem cieszyliśmy się z faktu, że Bane i Kobieta-Kot oficjalnie trafili na listę postaci, które obejrzymy w kontynuacji Mrocznego Rycerza. Siłacza zagra Tom Hardy, natomiast w Catwoman wcieli się Anne Hathaway. Jeszcze wcześniej, na początku grudnia, dowiedzieliśmy się, że w ostatnim filmie z nolanowskiej trylogii zabraknie Harveya Denta/Two-Face'a.

Dzisiaj dostajemy kolejne ważne elementy układanki, gdyż obie kolejne postaci grają ważną rolę w universum Batmana. Talia al Ghul to córka głównego przeciwnika pamiętanego z filmu Batman: Początek, Ra's al Ghula, a jednocześnie miłość Bruce'a Wayne'a i matka jego syna, Damiana, który później stał się piątym Robinem. Black Mask z kolei jest gangsterem znanym z zamiłowania do tortur, a w komiksach miał duże zatargi właśnie z Catwoman.

Nasuwa się pytanie, w jaki sposób Chris Nolan zamierza pogodzić taką liczbę postaci w jednym filmie. W Mrocznym Rycerzu już dwóch głównych oponentów Batmana przyczyniło się do dużej złożoności scenariusza. Teraz zapewne będzie jeszcze bardziej intensywnie, zresztą dwa ostatnie dzieła Nolana - Mroczny Rycerz i Incepcja, były tak naładowane wydarzeniami, że trzeba było do obu z nich podejść przynajmniej jeszcze raz, by wyłapać wiele wątków, które umknęły przy pierwszym seansie.

[A tak zupełnie prywatnie - cieszę się, że Nolan wrócił do obsadzania pięknych kobiet, jestem skłonny darować mu wybryk z drugiego Batmana ;]

TommiK
16 lutego 2011 - 20:19

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
16.02.2011 20:51
Scott P.
👍
Scott P.
97
Generał
Image

Mam nadzieje, że te role są epizodyczne. Obawiam się tego, że ci bohaterowie będą kiepsko rozwinięci. Podobny problem był w Incepcji. Ale odsuwając moje obawy na bok po spekulujmy. Talia wynajmuje Black Mask by zabił Batmana a on wysyła swoją prawą rękę Bane-a by tego dokonał.
PS. zdjęcie Arkham z planu nowego Batmana-->

16.02.2011 23:28
Radanos
odpowiedz
Radanos
87
Tytanowy Janusz

Jako, że to jest najnowszy wpis na gameplay'u, to napiszę to tu - założę się, że jutro ktoś o tym napisze:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lZqrG1bdGtg

Najlepszy trailer jaki widziałem

17.02.2011 07:11
odpowiedz
zanonimizowany639270
31
Generał

Zamiast 'Black Mask' przeczytałem 'Black Mesa' ... za dużo half-life'a ;p

17.02.2011 08:06
ROJO.
👍
odpowiedz
ROJO.
137
Magia Kontrastu

[A tak zupełnie prywatnie - cieszę się, że Nolan wrócił do obsadzania pięknych kobiet, jestem skłonny darować mu wybryk z drugiego Batmana ;]

Buhahahahahahaha dokładnie! Popieram w 100%!

17.02.2011 09:43
Defan
odpowiedz
Defan
32
Chorąży

Aby wydobyc potencjal czterech postaci w filmie, bedzie musial on trwac... co najmniej z 3,5h xD

17.02.2011 10:20
Scott P.
👍
odpowiedz
Scott P.
97
Generał

Czas zrobić małe uaktualnienie ta wiadomość jest nieprawdziwa.

17.02.2011 22:37
Nerka
😱
odpowiedz
Nerka
109
Generał

Tak od tematu.
To było aż 5 Robinów?

18.02.2011 00:51
tommik85
😊
odpowiedz
tommik85
25
The End of the Line

Tak, aż tylu. Chociaż ja nigdy za Robinem nie przepadałem ;]

Tu poczytasz sobie dokładnie:
http://en.wikipedia.org/wiki/Robin_(comics)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Robin

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze