Muzyka z Homefronta już dostępna! - UV - 9 marca 2011

Muzyka z Homefronta już dostępna!

Do premiery Homefronta pozostał co prawda niecały tydzień, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by już teraz przekonać się w jakiej formie jest twórca oprawy muzycznej tej strzelaniny, Matthew Harwood. Zgodnie z obietnicą, wytwórnia Sumthing Else Music Works opublikowała wczoraj oficjalny soundtrack z tej gry, oferując przy okazji możliwość przesłuchania próbek wszystkich utworów wchodzących w skład albumu.

Płyta do krótkich nie należy, zawiera 34 kawałki i trwa przeszło siedemdziesiąt minut. Z przedstawionej listy utworów wynika, że tylko jeden z nich (Stand Your Ground) powstał w kooperacji z wokalistą Scottem Cresswellem – reszta to instrumentale autorstwa Harwooda. Album dostępny jest zarówno na krążku CD (cena: 15 dolarów), jak i w dystrybucji elektronicznej (9 dolarów). Cyfrową edycję sprzedaje m.in. sklep Amazon, który oferuje wspomniane wyżej próbki. Jeśli chcesz ich posłuchać, zajrzyj pod ten adres i skorzystaj z wbudowanego w witrynę odtwarzacza.

Homefront jest drugą strzelaniną firmy Kaos Studios, w której powstanie maczał palce Matthew Harwood. Wcześniej muzyk przygotował też ścieżkę dźwiękową do gry Frontlines: Fuel of War.

UV
9 marca 2011 - 20:10

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
09.03.2011 23:37
Barthez x
147
vel barth89

Ktoś słuchał i ma jakieś zdanie nt tej muzyki? :)