Zostań bohaterem Zimnej Wojny w drugiej odsłonie gry Toy Soldiers - Hed - 10 marca 2011

Zostań bohaterem Zimnej Wojny w drugiej odsłonie gry Toy Soldiers

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Toy Soldiers - jeden z nowszych hitów Xbox LIVE doczeka się kontynuacji. W drugiej odsłonie serii przeniesiemy się do czasów Zimnej Wojny i ponownie wcielimy w figurki walczące na makietach pól bitew. Producent gry obiecuje wiele nowych atrakcji i pomysłów, które urozmaicą zmagania zabawkowych żołnierzy.

Toy Soldiers: Cold War pozostanie połączeniem gatunku tower defense i gry akcji. Podczas każdej walki będziemy mogli rozstawiać stanowiska obronne, ale i wcielić się w wybraną jednostkę, aby wziąć bezpośredni udział w bitwie. Ciekawe podejście do rozgrywki i świetne wykonanie sprawiły, że pierwowzór spodobał się graczom i zdobył popularność.

W drugiej odsłonie serii staniemy po stronie Związku Radzieckiego lub Stanów Zjednoczonych – każda z nich będzie reprezentowana przez oddziały i pojazdy charakterystyczne dla okresu Zimnej Wojny. Do boju ruszymy za sterami bombowców B-52, samolotów AC-130, czołgów, helikopterów, czy chociażby wozów opancerzonych.

Autorzy zamierzają wzbogacić scenariusze solowe i rozgrywkę multiplayer o nowe tryby. Szczególnie ciekawie zapowiada się osobna kampania kooperacyjna, w której dołączą do nas znajomi (lokalnie lub przez Xbox LIVE). W Cold War dostaniemy też kilka świeżych minigierek, nowe funkcje wieżyczek oraz specjalne bronie (np. miotacz ognia).

Powyżej możecie sprawdzić pierwszy zwiastun Toy Soldiers: Cold War. Cena gry i jej data premiery są jeszcze nieznane, ale być może poznamy je niedługo. Produkcja zostanie bowiem pokazana na amerykańskich targach PAX East, rozpoczynających się jutro. Pierwsza część Toy Soldiers jest dostępna na Xbox LIVE za 800 punktów Microsoftu.

Hed
10 marca 2011 - 13:15