Schwarzenegger jako nowy superbohater - eJay - 31 marca 2011

Schwarzenegger jako nowy superbohater

Arnold Schwarzenegger wraca do filmów. To już nieuniknione, gdyż kolejna kadencja polegająca na dowodzeniu stanem Kalifornia dobiega końca. W ostatnich dniach Terminator przebierał w ofertach m.in. seriali, czytał scenariusze i pojawił się na konwencie komiksowym w towarzystwie...kilku Predatorów. Z tego ostatniego wydarzenia urodziła się plotka, że niby Arnold powróci do roli Dutcha, który jako emerytowany soldat miałby doradzać młodszym po fachu najemnikom w walce z kosmitą. Zamerykanizowany Austriak nie chce na razie kręcić kina akcji i wybrał kreskówkę. Oto nowy superbohater - GUBERNATOR.

Komiks The Governator to dzieło Stana Lee, które luźno nawiąże do wydarzeń z życia Arnolda na przestrzeni kilku ostatnich lat. Bohater po godzinach ma walczyć z zorganizowaną przestępczością Kaliforni, a zwłaszcza organizacją Gangsters Imposters Racketeers Liars & Irredeemable Ex-cons (w skrócie G.I.R.L.I.E.). O nowym projekcie pochlebnie wypowiada się sam zainteresowany.

"Gubernator" to zobrazowanie mojej kariery. Siłownia, kręcenie filmów, czy gubernatorstwo - wszystkie te wydarzenia przełożą się na atrakcyjny komiks i animację. Ten facet jest stworzony do zwalczania przestępczości, klęsk żywiołowych, on po prostu wchodzi do akcji i... eliminuje problemy.

Premiera pierwszego odcinka, zarówno w formie telewizyjnej i papierowej, dopiero w 2012 roku. Do tego czasu Arnold na pewno obejrzy kilka razy Abadaha,  wystąpi w jakimś telewizyjnym show, a może określi swoją rolę filmach bardziej precyzyjnie. Chcielibyście usłyszeć Arniego w jakiejś grze?

Arnold Schwarzenegger wraca do filmów. To już nieuniknione, gdyż kolejna kadencja polegająca na dowodzeniu stanem Kalifornia dobiega końca. W ostatnich dniach Terminator przebierał w ofertach m.in. kolejnych seriali, czytał scenariusze i pojawił się na konwencie komiksowym w towarzystwie...kilku Predatorów. Z tego ostatniego wydarzenia urodziła się plotka, że niby Arnold powróci do roli Dutcha, który jako emerytowany soldat miałby doradzać młodszym po fachu najemnikom w walce z kosmitą. Zamerykanizowany Austriak nie chce na razie kręcić kina akcji i wybrał kreskówkę. Oto nowy superbohater - GUBERNATOR.

 

Komiks The Governor to dzieło Stana Lee, które luźno nawiąże do wydarzeń z życia Arnolda na przestrzeni kilku ostatnich lat. Bohater po godzinach ma walczyć z zorganizowaną przestępczością Kaliforni, a zwłaszcza organizacją Gangsters Imposters Racketeers Liars & Irredeemable Ex-cons (w skrócie G.I.R.L.I.E.). O nowym projekcie pochlebnie wypowiada się sam zainteresowany.

 

Gubernator to zobrazowanie mojej kariery. Siłownia, kręcenie filmów, czy gubernatorstwo - wszystko te wydarzenia przełożą się na atrakcyjny komiks i animację. Ten facet jest stworzony do zwalczania przestępczości, klęsk żywiołowych, on po prostu wchodzi do akcji i... eliminuje problemy.

 

Premiera pierwszego odcinka, zarówno w formie telewizyjnej i papierowej, dopiero w 2012 roku. Do tego czasu Arnold na pewno obejrzy kilka razy Abadaha, być może wystąpi w jakimś telewizyjnym show, a może określi swoją rolę filmach bardziej precyzyjnie.

eJay
31 marca 2011 - 11:36

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
31.03.2011 13:05
Scott P.
Scott P.
99
Generał

Arnold mógłby nakręcić swoje "Bez przebaczenia" i odejść na emeryturę w chwale a nie odstawiać jakieś cyrki w stylu Stripperella.

31.03.2011 13:31
Rock Alone
odpowiedz
Rock Alone
40
Konsul

Pospieszyłeś się z tym wpisem... dokładnie o 1 dzień :]

31.03.2011 13:54
eJay
😊
odpowiedz
eJay
196
Quaritch

gameplay.pl

Jeżeli Amerykanie obchodzą April's Fools Day 30 marca to mogę stwierdzić, że się nie pośpieszyłem ;)

31.03.2011 14:05
Rock Alone
odpowiedz
Rock Alone
40
Konsul

Myślałem, że to Twój prywatny żart ;]

31.03.2011 17:00
Harry M
odpowiedz
Harry M
142
Master czaszka

Heheh