Concept arty z nowej wersji Kruka - jak mógł wyglądac główny bohater - eJay - 14 listopada 2011

Concept arty z nowej wersji Kruka - jak mógł wyglądac główny bohater

Jeszcze latem tego roku istniała realna szansa, że Bradley Cooper (Jestem Bogiem, Drużyna A) skrzyżuje łapy z Juanem Carlosem Fresnadillo (28 tygodni później) i obaj dowalą do pieca nową wersją Kruka. Cóż, trzymałem kciuki, aby się udało bo przygody Erica Dravena potrzebują przynajmniej rebootu (wszystko poza „jedynką” było tragiczne). Niestety projekt zaliczył krawężnik i wygląda na to, że długo się nie podniesie. Obaj panowie wycofali się i The Crow oczekuje teraz na kolejnego zbawcę. Tymczasem do sieci przedostały się concept arty ukazujące Coopera jako Dravena właśnie i cóż – szkoda, że pomysł nie przerodził się w film. Eric jako łażący brudas z gitarą na plecach i skrzydłami? Hmmm, mhrrookkkkk!

eJay
14 listopada 2011 - 19:39

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
14.11.2011 20:26
Scott P.
👍
Scott P.
99
Generał

Dobry temat na dłuższy artykuł. Można by poszperać w Internecie i pokazać concept arty z innych filmów, które nie powstały. Albo pokazać jak concept arty mogą się różnić od tego, co ostatecznie widzimy na ekranie kina.

14.11.2011 21:38
szymonmac
odpowiedz
szymonmac
85
g_saberRealisticCombat 3

Kruk jest jednym z moich ulubionych filmów (przede wszystkim dzięki soundtrackowi),ale mówiąc nie rozumiem po co jakiekolwiek remake'i.
Film przecież stary nie jest, wciąż ogląda się przyjemnie, a patrząc na to, jaki poziom miały sequele, to raczej niczego dobrego bym się nie spodziewał.