Space Marines ruszą do boju z Orkami w Warhammer 40k: Kill Team - Hed - 6 czerwca 2011

Space Marines ruszą do boju z Orkami w Warhammer 40k: Kill Team

Firma THQ zapowiedziała strzelankę zręcznościową z trybem kooperacji Warhammer 40,000: Kill Team. W produkcji przeniesiemy się do futurystycznego uniwersum i wcielimy w potężnych Space Marines, aby stanąć do kolejnej walki z ich odwiecznymi wrogami – Orkami.

Produkcję tworzy wewnętrzne studio wydawcy z Wielkiej Brytanii, które postawiło na strzelankę z widokiem z góry. Postaciami pokierujemy za pomocą obu gałek pada – jedna będzie odpowiadała za strzelanie, a druga za poruszanie się.

W grze wcielimy się w jednego z czterech Marines (Sternguard Veteran, Techmarine, Vanguard Veteran, Librarian) i skorzystamy z charakterystycznych broni w walce z Orkami. Przygoda zostanie podzielona na 6 rozdziałów. Kill Team będzie umożliwiał wspólną zabawę dwóm osobom na podzielonym ekranie.

Producent szykuje niespodziankę dla fanów uniwersum, którzy zamierzają kupić grę Warhammer 40,000: Space Marine (zaplanowaną na sierpień tego roku w wersji pudełkowej). Grając w Kill Team będziemy mogli odblokować specjalną broń do większej produkcji - Power Sword.

Warhammer 40,000: Kill Team zostanie wydany w przyszłym miesiącu na Xbox LIVE. Powyżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun tytułu.

Hed
6 czerwca 2011 - 17:23