Trzeci pakiet map do Call of Duty: Black Ops zapowiedziany - Hed - 17 czerwca 2011

Trzeci pakiet map do Call of Duty: Black Ops zapowiedziany

Poznaliśmy zawartość, datę premiery i cenę najnowszego dodatku do Call of Duty: Black Ops. Standardowo znajdziemy w nim nowe mapy do trybów multiplayer oraz walki z zombie. Pakiet zatytułowany Annihilation pojawi się pod koniec tego miesiąca na Xbox LIVE.

W Annihilation dostaniemy cztery nowe mapy dedykowane rozgrywce wieloosobowej: Hangar 18, Drive-In, Silo i Hazard, a także dodatkową arenę do walki z zombie. Z nieumarłymi zmierzymy się w egzotycznej lokacji Shangri-La, wypełnionej pułapkami i wyzwaniami.

Posiadacze Call of Duty: Black Ops w wersji na Xboksa 360 będą mogli kupić dodatek Annihilation 28 czerwca w cenie 1200 punktów Microsoftu.

Poprzednie pakiety map do Call of Duty: Black Ops to First Strike oraz Escalation. Oba są dostępne w wersjach przystosowanych do angielskiego lub polskiego wydania gry.

Hed
17 czerwca 2011 - 13:57
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
19.06.2011 14:39
NikolaiBellic
7
Legionista

Ale 'doją' kasiorę na tych dodatkach.
Trzy dodatki dają nam sumkę 150zł - czyli tyle ile warta jest sama gra.
Zapewne wyjdą jeszcze minimum dwa DLC i Black Ops będzie najdroższą grą w historii.

19.06.2011 14:50
3dD1e
odpowiedz
3dD1e
127
Zuo market

Teraz każdy powinien zadać sobie pytanie. Czy warto było wydawać tyle kasy na pierdoły warte najwyżej dychę? Te DLC są razem droższe od samej gry.

20.06.2011 13:42
odpowiedz
NikolaiBellic
7
Legionista

Z jednej strony warto. Osoby które dużo grają będą zadowolone - bo ileż można grać w kółko te same mapki. Tu przynajmniej dostajemy całkiem NOWE mapy. U konkurencji (czyt. BF:BC2) którą tak wszyscy chwalą a żadne porządne DLC nie wyszło - tylko te same mapy ale dali je do innych trybów. Ostatni VIP MapPack dodał również 'odgrzewane kotlety' z BF:BC1.
Czasy się zmieniają. To już nie ten okres kiedy to dodatki były za darmo do gier. Teraz za wszystko się cenią. Za niedługo wersje DEMO będą płatne (mamy już pierwszy przykład tego: DN: Forever) :)

20.06.2011 14:01
odpowiedz
zanonimizowany245591
30
Pretorianin

Co za żenada, pola golfowe, tropikalne wyspy, cholera to ma być militarka, zrobili z tej serii jakaś grę dla pokemonów. Teraz będą srać tymi DLC bo MW3 się zbliża i trzeba wydoić jak najszybciej przed premierą. Tryby Zombie są najgorsze bo one Najlepiej pokazują jak kiepska jest to gra, w normalnych trybach akcja jest dość szybka co pozwala zakamuflować przestarzale... wszystko, mechanikę, fizykę, same gameplay, za to w trybie zombie gdy te szkarady ciągną się po mapie jak po łańcuchu to po 10min gry człowiek się zastanawia "poco ja w to w ogole gram"