Czterech nowych zawodników dołączy do turnieju Mortal Kombat - Hed - 21 czerwca 2011

Czterech nowych zawodników dołączy do turnieju Mortal Kombat

Firma Warner Bros. zapowiedziała cztery nowe postacie do bijatyki Mortal Kombat, która została wydana w tym roku i święci sukcesy. Dodatkowi bohaterowie będą wypuszczani w kolejnych tygodniach najbliższych miesięcy, chociaż można zamówić ich teraz za niższą cenę.

Kupując Mortal Kombat Season Pass za 1200 punktów Microsoftu zapewnimy sobie dostęp do czterech wojowników, wśród których znajdą się Skarlet, Kenshi, Rain i pewien tajemniczy osobnik. Poszczególne postacie będą publikowane w kolejnych tygodniach, począwszy od dzisiaj.

Nowi bohaterowie zostaną wydani także oddzielnie (Skarlet jest dostępna pod tym linkiem). Za każdego z nich zapłacimy 400 punktów Microsoftu. Jak widać, Mortal Kombat Season Pass pozwala zdobyć nowe postacie nieco taniej.

Twórcy gry szykują jeszcze jedną atrakcję – darmowe uaktualnienia, które będą towarzyszyły nowym postaciom. Znajdziemy w nich bonusowe skórki postaci. Po ściągnięciu pierwszego z nich przebierzmy Cyrax’a i Sektora w strój w stylu Ultimate Mortal Kombat 3.

Hed
21 czerwca 2011 - 15:28