Orcs Must Die spodoba się nie tylko fanom tower defense - recenzje gry - Hed - 17 października 2011

Orcs Must Die spodoba się nie tylko fanom tower defense - recenzje gry

Zjawisko tower defense rozpoczęło się od powolnych i stonowanych gier, przypominających strategie. Dzisiaj oblicze tego ciekawego gatunku zmieniają takie produkcje jak Orcs Must Die!, które łączą akcję i strategię. Czy pomysł studia Robot Entertainment wypalił? Recenzenci twierdzą, że tak. Ich zdaniem gra bawi i zmusza gracza do kombinowania.

Orcs Must Die pasuje do kategorii tower defense, ale budzi skojarzenia z grą akcji. (...) Ta zabawna i szybka produkcja spodoba się fanom obu typów rozgrywki.” (8,5/10, Game Informer)

 „Porządnie opracowana walka, dobry projekt map i kreatywne pułapki sprawiają, że Orcs Must Die! oferuje sporo rozrywki. Wisienką na torcie jest poczucie humoru przenikające grę.” (8,5/10, Worthplaying)

Gra zawiera tylko rozgrywkę solową, ale zdecydowanie jest warta swojej ceny dzięki długiej kampanii.” (9/10, IGN)

Pod kreskówkową oprawą i upiorną fascynacją zabijaniem orków na różne brutalne sposoby, kryje się zaskakująco głęboka i wymagająca gra.” (8,5/10, Destructoid)

Uwielbiam Orcs Must Die i poleciłbym grę każdemu. Szczególnie osobom, które są zmęczone lub nigdy nie lubiły gatunku tower defense.” (4,5/5, GamePro)

Gra Orcs Must Die! jest dostępna na Xbox LIVE za 1200 punktów Microsoftu.

Hed
17 października 2011 - 11:40