? -> ja pytam Wy odpowiadacie #1 Zamawiacie pre-ordery? - barth89 - 18 października 2011

? -> ja pytam, Wy odpowiadacie #1 Zamawiacie pre-ordery?

Każdy z nas lubi proste i klarowne zasady. Właśnie to jest istotą "? - ja pytam, Wy odpowiadacie". Zadaję Wam jedno pytanie, które związane jest (w zdecydowanej większości) z tematyką gier wideo. Waszym zadaniem jest odpowiedź na to pytanie. Prawda, że proste? No to lecimy...  

Wszyscy wiemy, że pre-ordery są to zamówienia przedpremierowe, które zapewniają nam pierwszeństwo w wysyłce, a także liczne bonusy w postaci np. Edycji Limitowanych, Edycji Specjalnych, które zawierają dodatki niedostępne (z założenia) nigdzie indziej - dodatkowe i unikalne przedmioty w grze, skiny itp. Raczeni też jesteśmy unikatową okładką gry, która informuje wszystkich, że dopuściliśmy się zamówienia pre-ordera.

Jedni gracze, kuszeni ww. edycjami, lubią zamawiać gry przed premierą mając świadomość, że gra jest już ich i można sobie ją dopisać do kolekcji. Inni gracze preferują bardziej zdystansowane podejście - poczekają na premierę, poczytają recenzje, sprawdzą oceny i dopiero wtedy ruszą do sklepu po dany tytuł (a nuż trafi się jeszcze jakaś Edycja Limitowana/Specjalna/Wyjątkowa/Niepowtarzalna), których krótko po premierze jest jeszcze przecież całkiem sporo.

Moje pytanie do Ciebie, drogi Graczu:

zamawiasz pre-ordery?

barth89
18 października 2011 - 13:25

Zamawiasz pre-ordery?

Tak 44,8 %

Nie 55,2 %