League of Legends inaczej. - evilmg - 23 października 2011

League of Legends inaczej.

W sieci można znaleźć tony różnych poradników, tipsów i innych przechwałek związanych z wieloma grami, ale chyba żadna z nich nie może pod tym względem konkurować, przynajmniej jeśli chodzi o tempo wypluwania kolejnych "dzieł", z League of Legends. Dziś chciałbym podzielić się z wami kilkoma linkami prowadzących do radosnej twórczości fanów tej gry. Nuda? Nie byłbym sobą gdybym nie wybrał także tych mniej... konwencjonalnych twórców!

 

Guardsman Bob

 

Ten gość po prostu wyrobił sobie markę. Ktoś kiedyś powiedział, że aby prowadzić dobry stream z League of Legends wystarczy obejrzeć Boba, a potem kopiować to, co się zobaczyło... Co czyni „twórczość” Boba wyjątkową? Jego skill? Niekoniecznie. Choć Bob gra dobrze, to sam twierdzi, że do czołówki mu daleko. Jego wierni widzowie twierdzą, że bobowa popularność to zasługa jego specyficznego poczucia humoru, akcentu, gustu muzycznego i niespotykanie spokojnego usposobienia.

http://www.own3d.tv/live/34046/CLGaming.net_-_Guardsman_Bob

http://guardsmanbob.com/

 

Papuk

 

Czym Papuk zasłużył sobie na pojawienie się w tym poście? Właściwie niczym szczególnym, jego „frag movies” to tylko poprawnie edytowane replaye z rozegranych przez niego gier. Papuk zawiera jednak w nich coś, co sprawia, że ogląda się je z prawdziwą przyjemnością.

 http://www.youtube.com/user/papuk1337

 

Paluche

 

Paluche zrobił karierę w internecie między innymi za sprawą stron pokroju kwejka. Czym zasłynął? Komiksami! Żadnej ambitnej fabuły, standardowe internetowe „paski”, których jedynym celem jest rozśmieszenie czytelnika. Wady? Brak. No dobra, może jedna – autor wydaje się nie lubić Tryndamere. W twórczości Paluche'a król barbarzyńców gra z reguły rolę ofiary innych championów lub totalnego nooba...

http://paluche.deviantart.com/

 

Z kamerą wśród noobów.

 

Na koniec prawdziwa perełka. Wiele osób wrzuca na Youtube filmiki w których chwalą się swoimi umiejętnościami. Użytkownik o nicku Yackoob wrzuca natomiast filmiki upamiętniające... największe niepowodzenia jego teamu. Trzeba przyznać, że część z nagranych materiałów to naprawdę spektakularne porażki. Dodatkowym smaczkiem, a właściwie gwoździem programu, są odgłosy wydawane przez grających. Moim skromnym zdaniem to tylko kwestia czasu nim wypowiadane charakterystycznym głosem kwestie w stylu „JEST WAS ZA MAŁO!!!” zyskają status kultowych na polskiej scenie LoLa.

 

Uwaga! „Noobom” często zdarza się niecenzuralne słownictwo, więc oglądacie na własne ryzyko!

http://www.youtube.com/user/Yackoob

evilmg
23 października 2011 - 01:24