Humble Voxatron Bundle – nastepna odsłona akcji „zapłać ile chcesz” za grę - Hed - 31 października 2011

Humble Voxatron Bundle – nastepna odsłona akcji „zapłać ile chcesz” za grę

Ekipa odpowiedzialna za pakiety Humble Bundle ogłosiła kolejną akcję, z której część dochodu trafi na cele charytatywne. Tym razem nosi ona nazwę Humble Voxatron Debut i jak sama nazwa wskazuje, dotyczy świetnie zapowiadającej się produkcji niezależnej: Voxatron.

Twórcy Voxatron, strzelanki ze świetną oprawą, zapowiadali jakiś czas temu, że udostępnią alfę gry (Niezależnie #3). Kupując nową edycję Humble Bundle, oczywiście za dowolną kwotę, otrzymamy dostęp do tej wersji produkcji, której normalna cena wyniesie 15 dolców.  

W zamian za dowolną kwotę, jaką wydamy na Humble Bundle, otrzymamy Voxatron w wersji alfa i przyszłe aktualizacje gry (autorzy planują ich sporo). Oprócz tego, pakiet zawiera edytor poziomów. W przyszłości dostaniemy też narzędzie do tworzenia przeciwników.

Znając taktykę organizatorów akcji Humble Bundle, można spodziewać się, że w kolejnych dniach zostaną dodane nowe dodatki i niespodzianki, dostępne dla nowych i starych klientów. Podobnie jak w poprzednich edycjach, przy zakupie określamy, do kogo trafią nasze pieniądze.

Voxatron to strzelanka z widokiem z góry wykonana przy pomocy voxeli. Zastosowanie tego rozwiązania technologicznego pozwoliło osiągnąć niezwykle widowiskowy efekt, dzięki któremu gra odróżnia się od innych tytułów. Więcej na jej temat dowiecie się na oficjalnej stronie.

Hed
31 października 2011 - 23:35