Ubierz awatara w zbroję na premierę The Elder Scrolls V: Skyrim - Hed - 7 listopada 2011

Ubierz awatara w zbroję na premierę The Elder Scrolls V: Skyrim

W tym tygodniu do polskich sklepów trafi świetnie zapowiadająca się gra The Elder Scrolls V: Skyrim, czyli najnowsza odsłona kultowej sagi RPG stworzonej przez firmę Bethesda. Na tak ważne wydarzenie trzeba przygotować się odpowiednio – przywdziać szaty lub zbroję. Sprawdźmy jakie ubrania i przedmioty dla awatara przygotowali twórcy.

Na Xbox LIVE znajdziecie kilka wersji strojów i specjalnych dodatków. Mamy więc zestawy zbroi Dragonborn oraz Dragon Bone, a także szaty mrocznego bractwa i maga. Ubiór awatara nie będzie kompletny bez odpowiedniego hełmu (Stormcloak, Dragon Bone, Skyrim Iron) oraz dodatkowych akcesoriów: tytułowego zwoju, laski maga lub miniaturki smoka.

Przed (po lewej) i po (po prawej)!

Osoby, które nie przepadają za żelastwem i strojami fantasy, mogą przebrać awatara w bardziej konwencjonalne, ale wciąż fanowskie ubrania: koszulkę i czapkę. Przedmioty związane ze Skyrim znajdziecie na stronie Xbox.com. Sama produkcja trafi do sklepów w najbliższy piątek. W grze wybierzemy się do tytułowej krainy, aby walczyć ze smokami i innymi potworami.

Hed
7 listopada 2011 - 14:11