Dodatki do The Elder Scrolls V: Skyrim trafią najpierw na Xbox LIVE - Hed - 14 listopada 2011

Dodatki do The Elder Scrolls V: Skyrim trafią najpierw na Xbox LIVE

The Elder Scrolls V: Skyrim, czyli najnowsze dzieło studia Bethesda, to wyjątkowo rozbudowana gra, przy której można spędzić wiele długich godzin. Każda przygoda musi się skończyć – wtedy doskonałym rozwiązaniem stają się oficjalne dodatki z nowymi zadaniami i wyzwaniami. Dwa rozszerzenia do tej produkcji pojawią się w pierwszej kolejności na Xboksie 360.

Użytkownicy Xbox LIVE będą mogli ściągnąć dwa pierwsze dodatki do Skyrim miesiąc wcześniej niż posiadacze innych platform, na których wydano grę. Szczegóły rozszerzeń nie są znane, ale możemy spodziewać się nowych przygód, lokacji oraz przedmiotów. Sama gra jest dostępna na rynku dopiero od kilku dni, więc DLC pewnie  zostaną zapowiedziane dopiero za parę tygodni.

Skyrim to najnowsza produkcja RPG, w której przenosimy się do bogatego świata fantasy Tamriel, aby walczyć ze smokami i innymi potworami. Z recenzji różnych serwisów o grach wynika, że mamy do czynienia z największym dziełem studia Bethesda, znanym z poprzednich odsłon serii The Elder Scrolls oraz Fallouta 3. Dla fanów gatunku jest to więc pozycja obowiązkowa.

Hed
14 listopada 2011 - 12:16