Pokaż idealny strój na imprezę i wygraj domówkę konsolę oraz Dance Central 2 - Hed - 15 listopada 2011

Pokaż idealny strój na imprezę i wygraj domówkę, konsolę oraz Dance Central 2

Microsoft zaprasza imprezowiczów do udziału w konkursie Kinect Party, w którym można wygrać świetne nagrody: imprezę zorganizowaną przez ekipę Xboksa i Radia Eska, a także konsolę Xbox 360 z sensorem Kinect i grą Dance Central 2. Jak dołączyć do zabawy?

Zasady konkursu są proste: trzeba zarejestrować się w aplikacji Kinect Party na profilu Kinect dla Xboksa 360 Polska i pokazać jak powinien wyglądać idealny strój na imprezę. Na poszczególne zgłoszenia będą głosować użytkownicy Facebooka – warto więc zaprosić do zabawy znajomych.

Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród 10 uczestników z największą liczbą głosów. Ekipa Xboksa zorganizuje domówkę dla wybranej osoby i jej gości. Na miejscu pojawią się dziewczyny Xboksa i reprezentacja stacji Eska TV, w której zostanie wyemitowana relacja z imprezy.

Specjalną nagrodą dla najbardziej imprezowej osoby będzie konsola Xbox 360 z sensorem Kinect i grą Dance Central 2. Jak widać, warto zainteresować się konkursem i zajrzeć na profil Kinect dla Xbox 360 Polska. Zgłoszenia będą przyjmowane do 28 listopada tego roku.

 

Hed
15 listopada 2011 - 13:26