BarCraft w Szczecinie już jutro - 20.11.2011 - Starcraft II na żywo prosto z MLG Providence - sathorn - 19 listopada 2011

BarCraft w Szczecinie już jutro - 20.11.2011 - Starcraft II na żywo prosto z MLG Providence

Z zazdrością śledziłem informacje o wzroście popularności idei BarCraftu -okazjonalnego śledzenia zawodów Starcrafta wraz z innymi zapaleńcami w lokalach różnej maści - nigdy nie liczyłem, że wydarzenie takie zagości w moim mieście. Moja radość na temat informacji, że taka impreza odbędzie się w Szczecinie była tym większa, że to zupełnie mnie zaskoczyło!

Cytując info z Facebookowej strony eventu:

"O, co to? Barcraft w Szczecinie? Damn right!
Trochę późno, ale mam przyjemność oznajmić, że w nadchodzącą niedzielę, 20 listopada 2011, od godziny 16 do ostatniego starcia turnieju(pewnie koło 00.30), w klubie Pinokio, będzie można robić najlepszą z rzeczy.
Mowa oczywiście o śledzeniu turnieju Starcrafta 2 rozgywanego na MLG Providence 2011, które to śledzenie będzie się odbywało w wygodnych lożach i siedzeniach, w bezpośredniej bliskości alkoholu róznej maści i w towarzystwie ciekawych ludzi(co jest oczywiste, skoro przyszli oglądać MLG Providence).
Brzmi fantastycznie, prawda? Wobec tego, jeśli jesteś zwolennikiem dobrej zabawy, picia do zwycięstw nad Koreańczykami, celebrowania globalnego wzrostu esportów, Stanisława Hawryszuka lub temu podobnych rzeczy to koniecznie odwiedź Pinokio podczas nadchodzącego weekendu.
Możesz też powiedzieć znajomym, może ktoś w Twoim środowisku jest w skrytości serca nerd-ballerem i miażdży karki noobom na lewo i prawo, kto wie.
Spread the news! Peace!"

Od siebie dodam, że pojawię się tam na 100%. Poszperajcie w sieci, może w Waszym mieście również jest jutro okazja do wspólnego e-kibicowania?

sathorn
19 listopada 2011 - 18:03