Battlefield 3 Gry-OnLine Event - fotorelacja i relacja! - eJay - 22 listopada 2011

Battlefield 3 Gry-OnLine Event - fotorelacja i relacja!

Wczoraj o 20:00 na serwerze Gry-OnLine.pl | G4G.pl rozegrano Battlefield 3 Gry-OnLine.pl Event mający na celu integrację polskiej społeczności Battlefielda 3 z redakcyjnymi noobami, którzy jeszcze przed wejściem do gry pogodzili się z ewentualną porażką. Było to pierwsze tego typu przedsięwzięcie GOLa, mamy nadzieję, że nie ostatnie. W zabawie uczestniczyli też blogerzy Gameplay.pl w składzie: G40st, eJay, kwiść, omadaha oraz barth89. Redakcję reprezentowali T_bone oraz stary wyjadacz Modern Warfare 2 (a nawet 3) Gambrinus.

Od siebie mogę dodać, że pomimo wariackiego przygotowania eventu całość wypadła znacznie lepiej niż oczekiwałem. Czynnikiem, który delikatnie Nas zawiódł była sama gra, która wywalała się uczestnikom po kilka razy. Ci, którzy mieli przyjemność bezproblemowo pobiegać po mapach i powbijać noże w redakcyjne plecy na pewno nie narzekali na brak atrakcji. Tym bardziej, że wraz z meczami ruszył konkurs – czytelnicy Gry-OnLine.pl musieli uchwycić na zdjęciu dowolnego „Vipa” w dziwnej sytuacji. Zdjęcia należało wklejać w wątku do północy. Jako, że skończyliśmy batalię delikatnie po 22, czasu na segregację jpegowych skarbów był spory.

Rozgrywki toczono na 3 mapach. Na rozgrzewkę uruchomiliśmy Kanały Nouszahr, potem przenieśliśmy się na Operację Ognista Burza, a na deser zostawiliśmy sobie zieloną Granicę Kaspijską. Śmiechu było co niemiara, czego idealnym podsumowaniem jest materiał filmowy udostępniony przez CthulhuPL.

Koniec końców po zdobyciu kilkunastu tysięcy punktów i 6 rundach każdy poszedł w swoją stronę. W tym miejscu serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom Battlefield 3 Gry-OnLine Event za zainteresowanie, kulturę i kawał dobrej atmosfery, jaką stworzyli na serwerze. A kto nie był...niech żałuje!

eJay
22 listopada 2011 - 19:17