Diablo III nam się opóźni? - barth89 - 19 stycznia 2012

Diablo III nam się opóźni?

Niestety, wszystko na to wskazuje. Jay Wilson, główny projektant gry, wyjawił dlaczego gra nadal się nie ukazała. Po prostu Blizzard... ma przed sobą jeszcze sporo pracy.

Podczas prac nad Diablo III zwraca się nam uwagę, że za bardzo grzebiemy w systemach, że gra jest już wystarczająco dobra i powinniśmy ją wypuścić. Doskonale rozumiem tych, którzy tak twierdzą, ale uważam, że są w błędzie. Naszym zadaniem nie jest po prostu wydanie jakiejś tam gry, ale stworzenie kolejnej gry z serii Diablo. Nikt nie będzie pamiętał, że gra się opóźniła, tylko czy jest świetna (...). Dodam jeszcze, że pracujemy również nad poważnymi zmianami w systemach umiejętności i run, o których jeszcze nie jesteśmy gotowi opowiedzieć, ale przyrzekam, że nie wypuścimy gry bez ukończenia i tych systemów.

Znamy Blizzard, wiemy, że ich produkt, zanim ujrzy światło dzienne, musi być idealny, ale wiemy też, że nie spieszą się zbytnio. Czy istnieje jeszcze nadzieja na premierę Diablo III w I kwartale 2012? Co sądzicie o tym sprawozdaniu Wilsona?

Żródło: diablo3.net.pl 

barth89
19 stycznia 2012 - 23:49

W którym kwartale 2012 ukaże się Diablo III?

w pierwszym 3,5 %

w drugim 35,9 %

w trzecim 14,1 %

w czwartym 14,1 %

nie zdąży się ukazać, koniec świata będzie szybszy 32,4 %