Kapitan Bomba – Kutapokalipsa czyli kapitan Bomba w wersji pełnometrażowej - siwy - 16 czerwca 2012

Kapitan Bomba – Kutapokalipsa czyli kapitan Bomba w wersji pełnometrażowej

Kapitan Bomba to serial animowany przeznaczony dla nieco starszych widzów, opowiadający o losach kapitana i jego załogi broniących galaktykę. I choć wersja kinowa miała swoją premierę kilka miesięcy temu, to od wczoraj możemy obejrzeć go w pełni za darmo(i w pełni legalnie) na platformie tvnplayer.pl

Film jest dostępny pod tym adresem:

http://tvnplayer.pl/filmy-online/kapitan-bomba--kutapokalipsa,13737.html

Ale kilka uwag na sam początek:

  • W trakcie filmu jesteśmy zmuszeni oglądać 2 bloki reklamowe po półtorej minuty(jeden na początku, drugi w połowie filmu).
  • Nie ma cenzury.
  • Na oglądanie filmu musimy zarezerwować niecałą godzinę.
  • Nie widać napisów(ale to raczej wina playera).


Wszyscy Ci, którzy z chęcią oglądali serial nie powinni być rozczarowani, mamy tych samych bohaterów, nawiązanie do odcinkowej wersji i fabułę, która jest dość spójna i zrozumiała.

Ale z drugiej strony cudów też niema, podczas oglądania czułem się jakbym  po prostu oglądał kilka odcinków pod rząd. Nie ukrywam, że mam mały niedosyt i po tylu miesiącach oczekiwania chciałem czegoś więcej, szczególnie po zakończeniu, które jest nieco urwane

Bardzo dobry ruch ze strony Gitprodukcji, że postanowili udostępnić swoje dzieło za darmo i w dosyć, krótkim czasie po premierze w kinie. Chociaż za ich kunszt mógłbym nawet zapłacić.

Podsumowując ten skromny wpis:  jeśli tylko macie wolne 54 minuty i prymitywny humor z serialowej wersji Was nie odrzucał to zdecydowanie warto zapoznać się „Kutapokalipsą”.

Gdybym miał wystawić ocenę w dziesięciostopniowej skali byłoby to 7.5.

Polecam oczywiście zapoznać się krótkometrażową wersją kapitana Bomby i Laserowego Gniewu Dzidy – do znalezienia bez problemu w serwisie YouTube.

Na koniec mały fragment na zachętę(jest to fragment z serialowej wersji):

siwy
16 czerwca 2012 - 12:51