Doom 3 BFG Edition Trials Evolution iPhone Mroczny Rycerz Powstaje - flash news (20.06) - barth89 - 19 czerwca 2012

Doom 3 BFG Edition, Trials Evolution, iPhone, Mroczny Rycerz Powstaje - flash news (20.06)

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

Data premiery Doom 3 BFG Edition, Scorchers DLC dla RAGE, pecety nie muszą obawiać się konsol nowej generacji, słabe oceny Steel Battalion: Heavy Armor, Oppo Finder najcieńszym smartfonem z Androidem, nowości na Blu-ray i DVD i znacznie więcej...

GRY:

 • Data premiery remake'u Dooma 3 ujawniona - id Software planuje ukończyć grę Doom 3 BFG Edition do połowy października, więc jej premiery możemy oczekiwać 16 i 19 października odpowiednio w USA i Europie na najważniejszych platformach.
 • Twórcy Trials Evolution chwalą się dokonaniami graczy - Trials Evolution, gra studia RedLynx, która dwa miesiące temu zadebiutowała na Xboxie 360, może pochwalić się całkiem niezłą modowalnością. Twórcy, za pośrednictwem trailera, postanowili pochwalić się stworzonymi przez graczy modyfikacjami i trasami.
 • RAGE doczeka się DLC - dzięki PEGI dowiedzieliśmy się, że RAGE nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Wszystko wskazuje bowiem na to, że w przygotowaniu jest dodatek DLC, zatytułowany Scorchers, a więc możemy spodziewać się rozwinięcia wątku tych tytułowych bandytów.
 • Pecety bez kompleksów przywitają nową generację konsol - jeden z szefów Cryteka wyraził swoją opinię, dotycząca pecetów i następnej generacji konsol. Stwierdził, że rynek pecetowy nie musi obawiać się nowych konsol, szykowanych gdzieś w piwnicach Microsoftu i Sony.
 • Recenzja Steel Battalion: Heavy Armor - miało być kinectowo, a zarazem w pełni symulacyjnie. Niestety, wszystko wskazuje na to, że kontynuacja zaawansowanego symulatora robotów bojowych nie znajdzie wielu nabywców. Na pewno nie z ocenami na poziomie 3/10.

MOBILE & TECH:

 • Zobacz najcieńszego na rynku smartfona z Androidem - do tej pory miano najcieńszego smartfona z Androidem przysługiwało Huawei Ascend P1S. Od teraz najcieńszy jest Oppo Finder i jego 6,65 mm grubości.
 • Wygląd nowego iPhone'a i dalszy ciąg spekulacji - przyzwyczailiśmy się już do licznych spekulacji na temat nowej generacji iPhone'a. Po raz kolejny mamy do czynienia z plotkami związanymi z wyglądem. Oto jak może wyglądać nowy iPhone.
 • ZTE i nowy, tani smartfon - Grand X LTE wyposażony w dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 MSM8960, aparat 8 MPx, Androida 4 i baterię o pojemności 1900 mAh ma pojawić się w sprzedaży w trzecim kwartale tego roku.

FILM:

 • Nowy, pełny przemocy zwiastun "Mrocznego Rycerza" - w sieci pojawił się nowy trailer filmu "Mroczny Rycerz Powstaje". Obejrzycie go w tym miejscu, a premiera filmu już za miesiąc.
 • Nowości na Blu-ray i DVD - wśród nowości wartych obejrzenia jest, między innymi, film "Jeff Who Lives at Home", czy "The FP". Nie powinniśmy natomiast zaprzątać sobie głowy filmem"Project X".
 • Angelina Jolie na zdjęciu z planu "Maleficent" - pierwsze zdjęcie Angeliny Jolie w roli złej królowej z filmu "Maleficent" (od Disneya) zobaczycie tutaj.
barth89
19 czerwca 2012 - 20:40