Letni outfit gracza - czyli t-shirty dla geeków cz. II - K. Skuza - 1 sierpnia 2012

Letni outfit gracza - czyli t-shirty dla geeków cz. II

Możecie się śmiać i "hejtować" - nie miałem w planach kontynuacji cyklu o ubraniach dla geeków, ale moja Miła znalazła w Internecie koszulki z motywami z DragonBalla... a to, naturalnie, nie mogło umknąć mojej uwadze. Nie mogłem też być samolubny i musiałem się z Wami podzielić tą wiedzą. :) W rozwinięciu wpisu t-shirty z: Pac-Manem, geekami Smerfami, postaciami z DragonBalla i Simpsonami!

Dziś na tapetę weźmiemy sklepy Bershka i Pull&Bear. W tej pierwszej sieciówce (i w e-sklepie) znajdziemy dwie koszulki z klasycznym pożeraczem żółtych kulek, Pac-Manem, każda za 19,90zł. W tym samym miejscu znajdziecie t-shirty z postaciami z mangi/anime DragonBall, włącznie z Songo, Krilanem i Genialnym Żółwiem! Ceny ciut wysokie, bo 59,90zł za sztukę. W Pull&Bear natomiast możemy przymierzyć koszulki z postaciami Simpsonów i... Smurfów! Smerf Ważniak z napisem "geek" ujął moje, tęskniące za dzieciństwem, serce. Niestety, te kolekcje liczą sobie 69,90zł za kawałek bawełny, co wydaje się lekką przesadą. W każdym razie warto przyjrzeć się wszystkim propozycjom i - być może - znaleźć coś dla siebie.

Linki do e-sklepów: Bershka i Pull&Bear.

Paradoksalnie ta koszulka jest bardziej męska od modela, ale co zrobić? Takie czasy...

Polecam waszej uwadze poniższą galerię dołączoną do wpisu. I uprzedzam kąśliwie komentujących - nie, oni mi za to nie płacą. To ja im płacę, gdy kupuję w ich sklepach, wiecie? ;)

K. Skuza
1 sierpnia 2012 - 09:21