Wibrująca seks zabawka w pudełku z grą. Tą jedną grą od której Twoja dziewczyna się nie oderwie - czort - 4 października 2012

Wibrująca seks zabawka w pudełku z grą. Tą jedną grą, od której Twoja dziewczyna się nie oderwie

Uważaj na niego dziewczyny kolego

Miałem dziś napisać o czymś zupełnie innym, poważniejszym (choć to kwestia gustu) i zmuszającym do refleksji. Przypomniałem sobie jednak o pomyśle, by połączyć na pozór aseksualną grę i figle z wibratorem. Trudno walczyć z pokusą pisania o czymś takim.

Rez? Świetna gra. Jeśli nie znacie, koniecznie nadróbcie zaległość. Tym bardziej, że za sprawą oprawy audio-wideo czas obszedł się z nią łagodnie. Poza tym jest też wersja HD. Rez z dołączonym wibrującym gadżetem do podpięcia przez USB, który -jak mówią sami autorzy- najlepiej trzymać między nogami? Mistrzostwo świata.

Tutaj pewien pan rozpakowuje to cudeńko.


A tutaj skubaniec w akcji. Niestety tylko na biurku.


Nieźle trzęsie.

Niestety są mniej przyjemne wiadomości. Kontroler sprzedawano jedynie w Japonii (bo gdzieżby indziej?), ale kupienie go obecnie nie powinno nastręczać specjalnych trudności. Sprawdziłem, na Ebayu jest kilka egzemplarzy w przystępnych cenach. Na pewno jednak warto się postarać, jeśli ktoś jest zdesperowany, by za wszelką cenę zachęcić wybrankę do wspólnych partyjek przed konsolą. Oczywiście uwaga, kupno „używki” wiąże się z pewnym ryzykiem.

Rez HD na Xboksa 360 ma opcję wykorzystania w podobny sposób aż trzech padów, ale nie oszukujmy się -  z padem to nie to samo.  

Na koniec nietypowa (jestem dziś wyjątkowo delikatny w osądach) reklama Rez.

czort
4 października 2012 - 17:09