Bar of Legends Szczecin #2 - 24 marca godzina 14:00 klub Pinokio - sathorn - 21 marca 2013

Bar of Legends Szczecin #2 - 24 marca, godzina 14:00, klub Pinokio

Lubicie League of Legends? Zazdrościcie kibicom StarCrafta, że mają gdzie się spotykać, wspólnie napić i porozmawiać o swojej grze? Cóż, jeżeli jesteście ze Szczecina i okolic, to mam dla Was rozwiązanie.

Po dłuższej niż przewidywałem przerwie, udało się zorganizować drugie Bar of Legends (okazało się, że takie jest poprawne nazewnictwo). Już w najbliższą niedzielę wszystkich szczecinian i mieszkańców okolic, a także przejezdnych, o ile pojawią się tacy, zapraszam do Centrum Kultury Studenckiej Pinokio, które centrum kultury jest tylko z nazwy, bo tak naprawdę jest klubem. Całe dwa poziomy, wraz z lożami, wyposażonymi w telewizory, będziemy mieli tylko dla siebie.

Podczas poprzedniej edycji ucierpieliśmy z powodu klęski urodzaju. Przewidywaliśmy maksymalnie 70 osób – przyszło ponad 200. W związku z tym zmieniliśmy lokal na taki, w którym na pewno wszyscy się zmieścimy. Poza tym przygotowaliśmy też nagrody na konkurs cosplay, no i parę gadżetów do rozdania wśród publiczności. Oczywiście nie za darmo, wymyślimy jakiś rodzaj współzawodnictwa.

Zaczynamy o godzinie 14:00, koniec nastąpi prawdopodobnie pomiędzy godziną 22, a 23. Wejście jest darmowe.

Harmonogram rozgrywek:
14:00 - Evil Geniuses vs Ozone GIANTS
15:00 - Against All Authority vs Copenhagen Wolves
16:00 - Dragonborns vs Fnatic
17:00 - Against All Authority vs SK Gaming
18:00 - Copenhagen Wolves vs Evil Geniuses
19:00 - Fnatic vs Ozone Giants
20:00 - Dragonborns vs Gambit Gaming

Jeżeli podoba Ci się mój materiał to będę Ci wdzięczny, jeżeli polubisz mój fanpage na Facebooku, może nawet zasubskrybujesz mój prywatny profil, albo zafolołujesz mnie na Twitterze. Wrzucam tam sporo rzeczy, które nie pojawiają się na Gameplay'u. Reaktywowałem też niedawno swojego prywatnego bloga.

sathorn
21 marca 2013 - 13:17