Breaking plot-news # DICE zaprezentowało nowy Battlelog - barth89 - 25 lipca 2013

Breaking plot-news # DICE zaprezentowało nowy Battlelog

W sieci pojawił się właśnie nowy trailer Battlefielda 4... a raczej usługi, dzięki której ta popularna marka EA hula - Battleloga. Widać, że DICE się postarało i w październiku dostaniemy znacznie więcej, niż tylko nowe okna kolejnych statystyk.

Na początek obejrzyjcie właściwy trailer:

I co? DICE najwidoczniej zamierza sprawić, by gracze nie myśleli o Battlefieldzie 4 jedynie w domowym zaciszu, ale i poza nim - właściwie w każdym miejscu. Wszystko to za sprawą sprzężenia Battleloga z tabletami i smartfonami (niby istniała już oficjalna aplikacja Battlelog na smartfony i tablety, ale zaprezentowany dziś materiał wideo jasno daje do zrozumienia, że będziemy mieć do czynienia z czymś o wiele bardziej rozbudowanym). O co dokładnie chodzi? Między innymi o to, że podczas gry właściwej (tj. gry przed PC czy konsolą) możemy postawić przed nosem tablet, który służy nam za... już-nie-taką-mini-mapę! Mało? Bez wychodzenia z gry będziemy mogli też dobrać odpowiednią broń i ekwipunek, a także wyszukać nowy, ciekawszy serwer. Wciąż mało? Wzorem Autologa, DICE chce rozbudzić rywalizację między znajomymi, a wszystko za sprawą wyzwań tworzonych przez samych graczy (np. na najlepszego strzelca danego pojazdu). Nie od dziś przecież wiemy, że dopiec koledze jest o wiele ważniejsze, niż skopanie tyłków tysiącom nieznanych nam graczy.

Przypomnę też o tym, o czym wiedzieliśmy wcześniej - tablet/smartfon to także centrum dowodzenia Commandera. Widać więc, że moda na urządzenia mobilne (zaobserwowana wyraźnie podczas tegorocznych targów E3) trwa w najlepsze.


A jak wam podobają się nowości Battleloga?


<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
25 lipca 2013 - 18:36