Seksowne niebezpieczne... Niezniszczalne! - Jędrzej Bukowski - 13 sierpnia 2014

Seksowne, niebezpieczne... Niezniszczalne!

Kupa mięśni, testosteronu, potu, krwi i akcji - od piątku w kinach "Niezniszczalni 3"! Aż chciałoby się zobaczyć wersję filmu, w której to kobiety kopią tyłki facetom. Kto wie, po dość dużym sukcesie finansowym "Lucy" w USA, może w końcu otrzymamy pełnokrwisty film akcji z kobiecymi rolami? A póki co, puśćmy wodze fantazji i wybierzmy bohaterki filmowe, które tworzyłyby swoisty "kobiecy dream team"!


Sarah Connor - Linda Hamilton

Na pierwszej linii byśmy puścili Sarę Connor z drugiej części "Terminatora" - znająca się doskonale na broni palnej, zawsze przygotowana do akcji i nie mająca żadnych oporów, by przyłożyć ewentualnie z kopa. Oj tak, jej lepiej nie podskakiwać, bo nie straszny jej ani T-800, ani T-1000.


Lara Croft - Angelina Jolie

Ok, gracze pewnie sobie rwą włosy z głowy, bo przecież Lara to tylko wirtualny odpowiednik... No, ale słuchajcie - wysportowana Angelina w latach świetności, jako seksowna i śmiertelnie niebezpieczna pani archeolog - chyba każdy chciałby ją mieć w swojej drużynie, racja?


Alice - Milla Jovovich

Powiedzmy sobie szczerze. Alice ma już za sobą tyle walki z zombiakami, że z pewnością by się przydała. Bo ostatnio praktycznie każda produkcja ma jakiś związek z żywymi trupami, a jak sami wiecie, dziewczyna ma olbrzymie doświadczenie w ich eksterminacji.


She - Michelle Rodriguez

Jednooka meksykańska ostra babka prosto z serii "Maczeta" powoduje szybsze bicie serca u niejednego faceta. I to nie tylko dlatego, że biega zawsze z wielkimi spluwami... Pewnie cała ekipa "Niezniszczalnych" padła by jej do stóp i błagała o litość.


Black Mamba - Uma Thurman

Okej, mamy powyżej ostre babki, które głównie specjalizują się w używaniu wielkich spluw, więc potrzeba też kogoś od broni białej. Black Mamba chyba pokazała wystarczająco swoje umiejętności w posługiwaniu się kataną w serii "Kill Bill" robiąc krwawą łaźnie.


Black Widow - Scarlett Johansson

A jakbyśmy potrzebowali kogoś od zadań specjalnych, to agentka S.H.I.E.L.D. nadaje się tutaj idealnie. Nieprzekupna, dająca sobie radę w każdych sytuacjach plus jej CV wygląda imponująco...


Buffy - Sarah Michelle Gellar

Oj tam, już widzę te narzekania, że Buffy totalnie nie pasuje do tego dream teamu... A ona serio dobrze się leje wręcz i skopała by pewnie tyłek niejednemu z Was! Jest mała i niepozorna, a takie osoby też się przydają w drużynie.


Leeloo - Milla Jovovich

Gdy dawno temu grałem w papierowe RPG, to w drużynie zawsze był jakiś nieprzewidywalny berserker. No więc - niech w tej kobiecej drużynie taką postacią będzie ta rudowłosa bohatera i jej szalone pomysły, a co!


Matylda - Natalie Portman

A tą całą grupę tych indywidualności zabezpieczać będzie... Matylda z "Leona Zawodowca"! Wiecie, snajperka, która będzie ratowała z opresji tę zgraję powyżej, gdy zrobi się gorąco.


Ellen Ripley - Sigourney Weaver

Tylko ona może przewodzić tej kobiecej grupie "Niezniszczalnych". Poradziła sobie z Obcymi, pewnie dałaby radę Predatorowi, a jak przyszło co do czego, to poukładała kosmicznych marines. Ripley to dowódca idealny.


***


A Wy jakie postacie kobiecie widzielibyście w takiej ekipie? Kto wg Was jest najsłabszym ogniwem?
Obserwuj mnie na FacebookuTwiterze


Jędrzej Bukowski
13 sierpnia 2014 - 23:43